سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که تیمش را برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل آماده می کند هر چند پاسخ مشخصی به احتمال بازگشت دروازه بان استقلال به تیم ملی نداد، اما تلویحا تاکید کرد سیدمهدی رحمتی دیگر شانسی برای حضور در تیم ملی و جام جهانی نخواهد داشت و او ترجیح می دهد این فرصت را در اختیار بازیکنان جوان فوتبال ایران بگذرد.

به گزارش افکارنیوز ، کارلوس کی روش که تیمش شامگاه سه شنبه در مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا به مصاف تایلند خواهد رفت، دوشنبه شب مهمان حضوری برنامه ۹۰ بود و صحبت هایی که طی چند روز گذشته پیرامون تیم ملی و شرایط دعوت از بازیکنان را مطرح کرد بود، مجددا عنوان کرد. او در این برنامه پیرامون نداشتن بازی تدارکاتی مناسب برای تیم ملی، دعوت از بازیکنان جدید به اردو، دلایل دعوت از بازیکنان مصدوم و همچنین برنامه های پیش روی تیم ملی اشاره کرد.

کی روش اما در دقایق پایانی حضورش در این برنامه با این سوال مواجه شد که دروازه بانان شما برای حضور در جام جهانی شامل کدام بازیکنان می شود؟ کی روش که منظور این سوال را متوجه شده بود گفت: ما برای فهرست کلی تیم ملی پنج دروازه بان را در نظر گرفته ایم که الان سه نفر آنها در اردوی تیم ملی هستند. سوشا مکانی و علیرضا حقیقی هم دو دروازه بان دیگری هستند که مورد نظر ما قرار دارند و هر زمانی که لازم باشد به جمع ما اضافه خواهند شد.

کی روش در پاسخ به این پرسش که آیا رحمتی این شانس را خواهد داشت که به تیم ملی برگردد گفت: قبلا هم گفته بود که ممکن است یک بازیکن به خاطر عملکردش از تیم ملی جدا شود و نفر دیگری به تیم ملی دعوت شود. با این حال من ترجیح می دهم فرصت بازی کردن در تیم ملی را به بازیکنان جوانی مثل یعقوب کریمی، بختیار رحمانی و… بدهم و دروازه بان هایم را به همین پنج نفر آماده حضور در جام جهانی کنم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات