رکوردگیری وزنه برداران ملی پوش کشورمان فردا انجام می شود و ترکیب اصلی تیم ملی برای مسابقات جهانی لهستان مشخص خواهد شد.

به گزارش افکارنیوز ، رکورد گیری از وزنه برداران حاضر در اردوی تیم ملی فردا ساعت ۱۴ در کمپ تیم های ملی در مجموعه ورزشی آزادی پشت درب های بسته و بدون حضور خبرنگاران برگزار خواهد شد تا با حذف یکی دیگر از وزنه برداران، ترکیب ملی پوشان اعزامی به مسابقات جهانی لهستان مشخص شود.

لازم به ذکر است کوروش باقری قبلا تصمیم داشت تا در دسته ۱۰۵ کیلوگرم از بین محمدرضا براری و کیا قدمی یکی را از تیم ملی کنار بگذارد اما با مصدومیتی که دیروز برای مجید عسگری (نماینده وزن ۶۲ کیلوی کشورمان) از ناحیه بازو پیش آمد این احتمال وجود دارد که وی از تیم ملی خط بخورد.

گفتنی است عسگری در هفته دوم لیگ برتر وزنه برداری با مهار وزنه ۱۳۴ کیلو در یک ضرب و ۱۷۱ کیلوگرم در ۲ضرب و با مجموع ۳۰۵ کیلو بهترین رکورد را در وزن خودش به جا گذاشت و ۲ کیلوگرم رکورد خودش را بهبود بخشید و با اختلاف ۵۶ کیلوگرم نسبت به نفر دوم لیگ، امتیاز قابل توجهی برای تیم پیکان کسب کرد.

گروه اول تیم ملی وزنه برداری ایران شامل حسین رضازاده، کوروش باقری و وزنه برداران ۳ دسته اول، ساعت ۲ بامداد جمعه تهران را به مقصد فرانک فورت ترک می کنند و از آنجا راهی لهستان می شوند. و گروه دوم هم روز دوشنبه ۲۹ مهرماه به همراه داریوش باقری، یکی دیگر از مربیان تیم ملی عازم این رقابت ها می شوند.

در پایان خاطرنشان می کنیم که مسابقات وزنه برداری قهرمانی ۲۰۱۳ جهان در روزهای ۲۸ مهر تا ۵ آبان ماه در کشور لهستان انجام خواهد شد. و تا کنون ۶۲ کشور برای حضور در این رقابت ها اعلام آمادگی کرده اند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات