در حالی که قرار بود اردوی آمادگی برای نوشاد عالمیان به منظور حضور در رقابت های جام جهانی پینگ پنگ از امروز در اصفهان برگزار شود، با توجه به حواشی پیش آمده و استعفای سرمربی تیم ملی برگزاری این اردو منتفی شد.

به گزارش افکارنیوز ، در حالی که قرار بود اردوی آمادگی برای نوشاد عالمیان به منظور حضور در رقابت های جام جهانی پینگ پنگ از امروز در اصفهان برگزار شود، با توجه به حواشی پیش آمده و استعفای سرمربی تیم ملی برگزاری این اردو منتفی شد.

حسینی، مدیر روابط عمومی فدراسیون تنیس روی میز درباره وضعیت اردوی آمادگی برای نوشاد عالمیان، گفت: با توجه به مشکلاتی که پیش آمده تا زمانی که شخصی جایگزین ابراهیم علیدخت، به عنوان سرمربی تیم ملی نشود، اردویی هم برای نوشاد عالمیان برگزار نخواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: اگر قرار باشد اردویی تشکیل شود، احتمالا برای اعزام ملی پوشان به پورتورهای آلمان و لهستان خواهد بود.

وی ادامه داد: طی تماسی که با نوشاد داشته ایم، او عنوان کرده که تمرینات خوبی را در مازندران دارد و مشکلی برای آماده سازی خود به منظور حضور در رقابت های جام جهانی ندارد و او در زمان باقی مانده احتمالا تمریناتش را با برادرش نیما در مازندران انجام خواهد داد و پس از آن به تنهایی به بلژیک اعزام می شود.

مدیر روابط عمومی فدراسیون تنیس روی میز، خاطر نشان کرد: عالمیان به تنهایی به این مسابقات اعزام شده و پیش از این هم سابقه رفتن به یک مسابقه را بدون همراه داشته است. او عنوان کرده که مشکلی برای حضور در این رقابت ها نخواهد داشت.

عالمیان قرار است اول آبان برای حضور در رقابت های جام جهانی به بلژیک سفر کند و این مسابقات از سوم آبان آغاز خواهد شد.

پیش از این قرار بود که فدراسیون اردویی را برای پینگ پنگ باز المپیکی ایران در اصفهان برگزار کند، اما به دلیل حواشی به وجود آمده و استعفای سرمربی تیم ملی به نظر می رسد که این اردو منتفی است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات