سرمربی فجر سپاسی شیراز گفت: بازیکنان تیم ما در مدت تعطیلات لیگ برتر فوتبال در تمرینات خود هماهنگ تر شده اند و توانستیم از این فرصت به بهترین شکل استفاده کنیم.

به گزارش افکارنیوز ، محمود یاوری شامگاه پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار دو تیم مس کرمان و فجر شهید سپاسی شیراز در جمع خبرنگاران افزود: تیم ما در دیدار مقابل مس کرمان سیدمحمدرضا حسینی و مهرزاد معدنچی را به دلیل مصدومیت و مجتبی زارع را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد.

وی همچنین به رفتن خود از تیم مس کرمان اشاره کرد و گفت: به دلیل تعرض به امنیت شغلی و مسوولیت فنی از کرمان رفتم زیرا امنیت فنی برای من بسیار اهمیت دارد.

یاوری تصریح کرد: قبل از آمدن به کرمان، گفته بودم که اگر در کار من دخالت شود، در کرمان نخواهم ماند اما مدیرعامل فعلی این باشگاه با وجود اطلاع از این موضوع، در اختیارات من دخالت کرد.

سرمربی تیم فجر سپاسی شیراز بیان کرد: اگر مدیرعامل باشگاه فجرسپاسی نیز در اختیارات من دخالت کند، از این تیم جدا خواهم شد.

وی با بیان این که هواداران و لیدرها همواره در کرمان از من حمایت کردند، گفت: من برای تیم مس زحمت کشیدم و هنگام رفتن از تیم مس فقط یک چهارم قراردادم را دریافت کردم اما بیشتر از مبلغ دریافتی ام برای این تیم کار کردم.

تیم فجر شهید سپاسی شیراز عصر جمعه میهمان تیم مس کرمان خواهد بود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات