با نزدیک شدن به زمان نیم فصل گمانه زنی ها و مذاکرات تیم ها و بازیکنان برای جابجایی در نیم فصل داغ و داغ تر می شود و بسیاری از تیم ها از هم اکنون برنامه های خود را برای جذب بازیکنان موردنظر خود آغاز کرده اند.

گروه ورزشی - با نزدیک شدن به زمان نیم فصل گمانه زنی ها و مذاکرات تیم ها و بازیکنان برای جابجایی در نیم فصل داغ و داغ تر می شود و بسیاری از تیم ها از هم اکنون برنامه های خود را برای جذب بازیکنان موردنظر خود آغاز کرده اند.

به گزارش افکارنیوز ، بسان همیشه پرسپولیس و استقلال در راس همه اخبار و شایعات قرار دارند و قصد دارند تا در تعطیلات نیم فصل با توجه به نقاط ضعف موجود تیم خود را تقویت کرده و نقاط ضعف خود را برطرف کنند.

نکته جالب اینکه شرایط موجود دو تیم و ترافیک در یکی دو پست دو باشگاه را به صرافت این انداخته تا در فصل نقل و انتقالات اقدام به معاوضه بازیکن با یکدیگر کند تا به نوعی مشکلاتشان مرتفعشود و هر دو تیم از این معامله منتفع بشوند.

بر طبق اخبار و اطلاعات منابع موثق، جی لوید ساموئل هافبک ترنیداد و توباگویی ناراضی این روزهای استقلال که به دلیل مشکلات مالی چند روزی با این تیم تمرین نکرده بود، با محمد نوری هافبک نیمکت نشین این فصل پرسپولیس معاوضه خواهد شد.

یک معاوضه جنجالی که البته هر دو تیم نسبت به آن تمایل فراوانی دارند تا از مسیر بخشی از مشکلات فنی خود را مرتفع کنند.

در این فصل استقلال مشکلات فراوانی در خط میانی خود به لحاظ بازیساز دارد و حضور ۳ بازیکن با خصوصیات تقریبا یکسان یعنی جواد نکونام، آندو تیموریان و جی لوید ساموئل سبب شده که ترافیک شدیدی در این پست بوجود بیاید و که حداقل یکی از این ۳ بازیکن نیمکت نشین خواهند بود.

این در حالیست که پرسپولیس در پست هافبک دفاعی تقریبا هیچ مهره قابل اطمینانی ندارد. مارکو سپانوویچ که اصلا در حد این تیم نیست، قاسم دهنوی که حاشیه های فراوانی داشته و البته دور از انتظار ظاهر شده، کفشگری که بیش از اندازه جوان و بی تجربه است و رضا حقیقی که تنها بازیکن استاندارد و قابل اطمینان در این پست محسوب می شود که به دلیل یک سوء تفاهم بزرگ از چشم دایی افتاده و نیمکت نشین شده تا ساز جدایی را در نیم فصل کوک کند.

این شرایط سبب شده تا حفره بزرگی در این پست در پرسپولیس بوجود بیاید. از سوی دیگر با توجه به احتمال جدایی رضا حقیقی از پرسپولیس در نیم فصل بهترین گزینه برای پرسپولیس ساموئلی خواهد بود که رویانیان و دایی ابتدای فصل هم تلاش زیادی برای سرخپوش کردنش داشتند.

در سوی مقابل پرسپولیس در پست هافبک بازیساز با توجه به درخشش پیام صادقیان و البته نزول غیرمنتظره محمد نوری، هافبک شماره ۱۴ سرخ ها فعلا به نیمکت زنجیر شده که به هیچوجه باب میل او نیست.

این در حالیست که استقلال پس از خروج جباری در پست هافبک بازیساز با خلا بزرگی روبرو شده و گوران لاوره صربستانی و احمد جمشیدیان نتوانسته اند این خلا را پر کنند و استقلال بواسطه آن لطمه زیادی دید.

اعتقاد قلعه نویی به نوری نیز سبب شده تا او همان گزینه مطلوب امیر برای پر کردن این خلا باشد. طی یکی دو سال گذشته هم فتح الله زاده بارها از علاقه اش برای به خدمت گرفتن نوری صحبت کرده بود.

ظاهرا شرایط دو تیم این فرصت را مهیا کرده تا با معاوضه ساموئل و نوری هر دو نقاط ضعف خود را ترمیم کنند و به نظر می رسد بزودی و با رسیدن به موسم نقل و انتقالات نیم فصل این معاوضه نهایی خواهد شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات