بازیکنان ما بچه گانه عمل کردند

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با اشاره به اتفاقات داوری بازی با فولاد گفت: داور برای این بازی خیلی کوچک بود و باید یک سال محروم شود.

به گزارش افکارنیوز ، مجید جلالی پس از تساوی ۲ بر ۲ تیمش برابر فولاد در کنفرانس مطبوعاتی گفت: بازی زیبایی از سوی هر ۲ تیم شاهد بودیم. دیداری که برای هر ۲ تیم ۶ امتیازی بود به تساوی انجامید اما ۶ امتیاز این بازی برای ما خیلی حساس بود. به نظرم داور این بازی را خراب کرد.

وی با اشاره به قضاوت تورج حق وردی اظهار داشت: داور برای این بازی خیلی کوچک بود و با تمام مشکلاتی که در لیگ شاهد بودیم به نظرم مشکلات داوری امروز گل کرد. تماشاگران تبریزی با پنالتی مشکوکی که گرفته شد و حرکت بازیکن فولاد که یک توهین به تماشاگران بود خیلی خودشان را نگه داشتند و به نظرم این حرکات در هر ورزشگاه دیگری اتفاق می افتاد شاهد اتفاقات بدتری بودیم. این داور نه یک بازی یا ۲ بازی بلکه باید یک سال از داوری محروم شود.

سرمربی تراکتورسازی در خصوص گل هایی که تیمش در این دیدار دریافت کرد، گفت: بعد از گل هایی که ما زدیم بازیکنان ناشیانه عمل کردند. بعد از گل دوم می توانستیم گل های بعدی را هم به ثمر برسانیم اما بازیکنان ما بچه گانه عمل کردند و فکر کردند بازی تمام شده و چند دقیقه بعد هم گل تساوی را خوردیم.

جلالی خاطرنشان کرد: اگر بتوانیم ۱۰ بازی خانگی باقیمانده خود را ببریم می توانیم در لیگ قهرمان شویم و این امید را داریم. با توجه به اینکه اکنون از تیم شناخت کامل پیدا کرده ایم شانس زیادی برای قهرمانی داریم. باید نقاط ضعف خود را هم پوشش دهیم و آن موقع برای قهرمان شدن امیدوار خواهیم بود. پس از این جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا را داریم و باید از این به بعد با قدرت بیشتری کارمان را دنبال کنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات