نیکبخت؛

بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: «تا زمانی که سرمربی اعلام نکند، هیچ کدام از این مسائل سندیت نخواهد داشت و قلعه نویی هم در خصوص جدایی ام حرف نزده است. »

به گزارش افکارنیوز ، علیرضا نیکبخت واحدی عنوان می کند در شرایطی مناسبی قرار دارد و برای بازی کردن در انتظار فرصت است. نیکبخت می گوید، سرمربی استقلال در خصوص جدایی اش از تیم با وی صحبتی نکرده است.

* شرایط استقلال را چطور می بینی؟
- در این مدت تمرینات خود را دنبال کرده ایم تا بتوانیم در ادامه مسابقات نتایج بهتری را بدست آوریم. بعد از دیدار با سئول بازیکنان مقداری انگیزه شان را از دست داده اند اما مطمئن هستم این وضعیت تغییر خواهد کرد.

* استقلال با حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا می توانست معادلات را برهم بزند.
- واقعا حیف شد و به نظرم حق مان بود به فینال آسیا صعود کنیم اما مقداری بدشانسی آوردیم و این اتفاق رخ نداد.

* بازی با نفت را چگونه ارزیابی می کنی؟
- دیدار بسیار سختی خواهد بود و نفت هم نشان داده تیم سخت کوش و قابل احترامی است. برای این که از کورس مدعیان عقب نمانیم باید هر سه امتیاز را بگیریم و تلاش خود را می کنیم تا برنده بازی شویم.

* دیدارهای استقلال هم در لیگ فشرده خواهد بود!
- متاسفانه همین گونه است و روزهای پرفشارتری در انتظارمان خواهد بود. به خاطر این که در سال جام جهانی هستیم، چاره ای نداریم و باید با این مسائل کنار بیایم.

* استقلال می تواند به صدر جدول برسد؟
- توانایی و پتانسیلش را داریم و تمام اعضای تیم یکدل هستند تا این اتفاق زودتر رخ بدهد و استقلال را به جایگاه واقعی اش دست پیدا کند. بازی های حیاتی و سرنوشت ساز در پیش داریم و باید بهترین نتایج را به ارمغان آوریم.

* در مطبوعات عنوان شده در لیست فروش قرار داری. در این باره نظرت را بگو؟
- سال اولم نیست که دارم فوتبال بازی می کنم و عده ای از روزنامه ها عادت دارند شیطنت کنند. تا زمانی که سرمربی اعلام نکند، هیچ کدام از این مسائل سندیت نخواهد داشت و قلعه نویی هم در خصوص جدایی ام حرف نزده است. الان در فرم مناسبی قرار دارم و منتظر هستم تا بازی کنم و خودم را بار دیگر نشان بدهم و ثابت کنم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات