پورحیدری؛

مدیر فنی استقلال گفت: «ادبیات چند وقت اخیر فوتبال ایران را نمی پسندم. »

به گزارش افکارنیوز ، منصور پورحیدری درباره اظهارات چند روز گذشته مرتضی کریمی که مدعی شده بود زمان مربیگری پرویز مظلومی در استقلال، یکی از نزدیکان مظلومی به او رشوه داده تا استقلال را برنده دربی کند (کریمی البته اظهارات منتسب به خودش را تکذیب کرده است) اظهار داشت: «متاسفانه وضعیت فوتبال طوری شده که همه می خواهند یکدیگر را بزنند. من سال هاست مظلومی را می شناسم و به سلامت کاری او اطمینان دارم. اگر این ادعا واقعیت داشت چرا همان زمان مطرح نشد و حالا بعد از گذشت چند سال، این بحث ها به وجود آمده است. »

پورحیدری درباره صحبت های واعظ آشتیانی که قهرمانی های استقلال را زیر سئوال برده است، تصریح کرد: «دوست ندارم درباره این قضیه حرفی بزنم اما اصلا قبول نمی کنم که قهرمانی های استقلال به خاطر دست های پشت پرده بوده است. من که می گویم قهرمانی های استقلال در چند سال اخیر پاک بوده است. »

عضو هیات مدیره استقلال در پایان درباره اینکه امیر قلعه نویی اعلام کرده عده ای گرگ صفت به او حمله کردند، گفت: «حتما برای امیر مشکلاتی به وجود آورده اند که این حرف ها را زده است اما در کل ادبیات چند وقت اخیر فوتبال ایران را نمی پسندم. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات