بعد از پیروزی دو بر صفر مقابل داماش گیلان ؛

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من فعلا باید مدتی مقابله هجمه ها بایستم چون یکسری حرف ها زده ام و تاوانش را هم می دهم.

به گزارش افکارنیوز ، علی دایی سرمربی پرسپولیس در مورد اعتراض هایش به داوری و فریاد بر سر داور چهارم و احتمال محرومیتش گفت: چرا باید محروم شوم؟ کمک داور ۱۲ ثانیه پرچم را بالا نگه داشته ولی داور نمی بینید. گفت و گو ی من و داور چهارم بی ادبانه نبود. اگر من اعتراض نکنم چه کسی اعتراض کند؟ اگر توپ داماش گل می شد چه اتفاقی رخ می داد. اگر بازیکن داماش اخراج می شد شرایط عوض می شد. مگر شما عضو کمیته داوران هستید که من محروم شوم. مگر من توهینی به شما کردم؟

وی افزود: داور چهارم مدام به من می گفت اخراجت می کنم. مگر من از اخراج شدن می ترسم؟ من فعلا باید مدتی مقابله هجمه ها بایستم چون یکسری حرف ها زده ام و تاوانش را هم می دهم. چه کسی باید به داور وسط بگوید کمک داور ۱۰ ثانیه پرچمش را بالا برده است. مگر در قانون داوری این قانون وجود دارد که وقتی داور ندید پرچم را پایین بیاوری؟ !
دایی تاکید کرد: مجتبی محرمی دوست ما است و ما همه چیز را آنالیز می کنیم و اگر او هم ایده ای داشته باشد از او استفاده می کنیم.


دایی در مورد حمایت مجتبی محرمی از پرسپولیس، گفت: از او تشکر می کنم و انشالله از این به بعد هم با ما هست. پیروانی هم از ما حمایت کرد. ولی بین ۴ تا ۶ ماه است که او را ندیده ام ولی حرفش به دلم چسبید. او گفت کسانی که خود را به خواب زده باشند نمی توان بیدار کرد.سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه به خاطر صحبت هایش در مورد داوری باید هزینه های زیادی را بپردازد، گفت: امروز نمی دانم چرا داور چند صحنه را ندید؟ ولی در بازی سپاهان و خیلی مسایلی که از قبل اتفاق افتاده بود محکم حرفم را زدم. تا زمانی که در فوتبال باشم سالم کار می کنم.
وی در مورد اینکه تمرکزتان به خاطر این اتفاق ها برهم نمی خورد، گفت: اکنون ۵ برابر زمان حضورم در راه آهن کار می کنم و شاید کسی این موضوع را باور نکند. نمی خواهم کسی فکر کند که من کم کاری کرده ام اگر کسی در مورد این مسایل از من نپرسد پاسخگو نخواهم بود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات