حاشیه دیدار پرسپولیس- داماش

هواداران پرسپولیس با شعارهایی نسبت به عملکرد داور بازی با داماش در نیمه اول معترض بودند.

به گزارش افکارنیوز ، پیش از آغاز دیدار پرسپولیس و داماش گیلان توسط علی دایی و تهرانی از اکبر مالکی و فریدون معینی ۲ پیشکسوت عرصه ورزش به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش تجلیل شد.

*توپ جمع کن ها، عکاسان و مسئولان کنار زمین با لباس جدید در ورزشگاه آزادی حاضر شدند.

*هواداران داماش گیلان که تعداد اندکی داشتند با طبل تیم خود را مورد تشویق قرار دادند.

*پیش از آغاز بازی علی دایی به سمت نیمکت داماش رفت و با افشین ناظمی و دیگر نیمکت نشینان این تیم خوش وبش کرد.

*ابوالفضل حاجی زاده، امین متوسل زاده، سعید قدمی و روح الله سیف اللهی با دسته گل سمت نیمکت پرسپولیس و علی دایی رفتند. البته آنها چند دقیقه ای به خاطر حضور دایی در مراسم پیش از بازی معطل شدند و پس از اینکه سرمربی پرسپولیس روی نیمکت رفت سمت او رفتند.

*مارکار آقاجانیان، سیموئز، کریم باقری، افشین پیروانی، محمد پنجعلی و مجتبی محرمی میهمانان ویژه این بازی بودند. هواداران پرسپولیس به محض اینکه مجتبی محرمی را در ورزشگاه دیدند به شدت او را تشویق کردند و علیه استقلال شعار دادند که محرمی از آنها خواست علیه استقلال شعار ندهند.

*در اواسط نیمه اول و هنگامی که بازیکنان پرسپولیس بی توجه به بازیکن داماش که روی زمین افتاده بود بازی را ادامه دادند علیرضا نظیف کار به خاطر این حرکت به محمد نوری اعتراض کرد.

*دقیقه ۳۰ بازی صحنه مشکوک به هندی در زمین به نفع پرسپولیس اتفاق افتاد که از چشم داور دور ماند. در این صحنه کمک داور برای چند ثانیه پرچم خود را بالا نگه داشت اما داور او را ندید. در همین لحظه سرمربی پرسپولیس به شدت به داور چهارم بازی اعتراض کرد و همین مسئله باعث شد درگیری لفظی بین دایی و داور چهارم بوجود بیاید. علی دایی از داور چهارم می خواست که سرجایش بنشیند. در این هنگام سعید شیرینی هم از روی نیمکت بلند شد که اعتراض کند که البته با برخورد تند داور چهارم مواجه شد و به نیمکت بازگشت. این حرکت دایی باعث شد هواداران داماش علیه او شعار بدهند و پرسپولیسی ها او را تشویق کنند.

*بعد از این اتفاقات هواداران پرسپولیس با شعار «تبانی تبانی - محسن قهرمانی» و «پنالتی - پنالتی» اعتراض خود را به تصمیم داور اعلام کردند.

*هواداران پرسپولیس بعد از هر خطایی که به ضرر این تیم اعلام می کرد به کنایه شعار «پنالتی - پنالتی» سر می دادند.

*هواداران داماش به پرسپولیسی ها فحاشی کردند.

*با به ثمر رسیدن گل پرسپولیس توسط سیدجلال حسینی این بازیکن به شدت به خوشحالی پرداخت. محمد دایی اولین نفری بود که این گل را به علی دایی تبریک گفت. البته دایی خیلی زود از نیمکت نشینان خواست تا روی نیمکت بنشینند. بعد از این گل بازیکنان داماش گیلان به داور اعتراض کردند و معتقد بودند گل پرسپولیس در شرایط آفساید به ثمر رسیده است.

*پس از پایان نیمه اول هواداران پرسپولیس به شدت پیام صادقیان را مورد تشویق قراردادند.

* بازیکنان داماش گیلان پس از پایان نیمه نخست به سمت داور رفتند و با او به صحبت پرداختند که در این هنگام نیمکت نشینان داماش از بازیکنانشان خواستند از داور جدا شوند.

*هنگام خروج بازیکنان از زمین درگیری بین بازیکنان پرسپولیس، تیم داوری و یکی از بازیکنان داماش اتفاق افتاد که البته خیلی سریع پایان یافت.

*هنگام خروج داوران از زمین بازی رئیس هیئت فوتبال استان تهران با تیم داوری به صحبت پرداخت.

*بعد از پایان نیمه بازیکنان نیمکت نشین داماش در زمین ماندند و خود را گرم کردند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات