سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت: نمی دانم انگار پشت سر مس آه است که بدشانسی می آوریم و فرصت های گلزنی را از دست می دهیم.

به گزارش افکارنیوز ، پرویز مظلومی پس از شکست دو بر یک مقابل فجر سپاسی در جمع خبرنگاران گفت: این برد را به یاوری تبریک می گویم اما در نیمه دوم تیم برتر میدان بودیم و حتی توپ به دست دروازه بان ما هم نرسید با این حال دو گل خوردیم و باختیم. نمی دانم مسئله روحی و روانی است که بازیکنی مثل ادینهو موقعیت تک به تک را از دست می دهد. ظاهرا فشار روانی روی تیم است.

وی افزود: من اصلا از بازی بازیکنانم راضی نیستم ما خوب تمرین کردیم و اردوی خوبی هم داشتیم در این بازی هم موقعیت سازی کردیم اما گل نزدیم که این مسئله به خلاقیت، اعتماد به نفس و تمرکز بازیکنان مربوط می شود.

سرمربی مس ادامه داد: ما بدشانس بودیم درست مثل بازی با گسترش فولاد که در عین شایستگی باختیم در این دو بازی مساوی حداقل نتیجه ای بود که شایسته آن بودیم باید تا نیم فصل تیم را نگه داریم و پس از آن تقویتش کنیم و سه چهار بازیکن به تیم اضافه شوند. وقتی بازیکنی به بزرگی ادینهو موقعیت از دست می دهد یا فرزاد حسین خانی موقعیت گلزنی اش از دست می رود نشاندهنده آن است که تمرکز لازم نداریم باید روی این مسئله کار کنیم. نمی دانم چرا بدشانسی دست از سر تیم برنمی دارد. آه پشت سر تیم است و نمی دانم مشکل کجاست ما بارها در تمرین روی گلزنی کار کرده ایم. اما در لحظه آی که باید گل بزنیم این کار را نمی کنیم.

مظلومی تصریح کرد: در نیمه دوم کاملا برتر از حریف بودیم توپ حتی به دست دروازه بانمان هم نرسید. شاید با جذب یک گلزن مشکل را حل کنیم یا باید پول زیادی در نیم فصل خرج کنیم و ۵۰۰ میلیون بدهیم و بازیکن بگیریم یا اینکه با باشگاه های دیگر تبادل بازیکن کنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات