هواداران پرسپولیس نسبت به پیراهن آبی بازیکنان داماش واکنش نشان دادند.

به گزارش افکارنیوز ، دیدار تیم های پرسپولیس و داماش در حالی برگزار می شود که تعداد زیادی از هواداران پرسپولیس به دلیل ترافیک شدید پشت در پارکینگ ورزشگاه باقی مانده و با سرعت و عجله در حال ورود به استادیوم هستند.

*علی دایی سرمربی پرسپولیس در این دیدار به حسین ماهینی، محمدرضا خلعتبری و خانزاده که هر سه از ملی پوشان این تیم هستند استراحت داده است.

*هواداران تیم پرسپولیس به پیراهن یک دست آبی داماش گیلان واکنش نشان داده و به محض ورود این تیم به زمین با سوت به این موضوع اعتراض کردند.

*سیدمحمدمهدی سیدصالحی و سیدجلال حسینی به همراه پیام صادقیان بازیکنانی بودند که پیش از سایرین مورد تشویق قرار گرفتند.

*هواداران تیم پرسپولیس در طول زمانی که بازیکنان این تیم مشغول گرم کردن بودند از پیام صادقیان خواستند که این تیم را ترک نکند.

*قبل از شروع بازی تعداد ۷۰ تماشاگر تیم داماش گیلان علیه سیدجلال حسینی مدافع ملی پوش پرسپولیس شعار دادند. حسینی سابقه بازی در ملوان بندر انزلی را دارد و داماشی ها به همین دلیل علیه مدافع پرسپولیس شعار می دادند. این تعداد از تماشاگران داماش در جایگاه استقلالی ها مستقر شده اند.

*افشین ناظمی و کادر فنی داماش گیلان قبل از شروع مسابقه به سمت علی دایی رفته و با سرمربی پرسپولیس خوش و بش کردند.

*نیلسون دروازه بان پرسپولیس قبل از شروع بازی با سرمربی داماش خوش و بش کرد که این موضوع جالب توجه بود. وی با مربی گلرهای داماش نیز که یک برزیلی محسوب می شود خوش و بش کرد.

*حدود ۱۵ هزار نفر از طرفداران پرسپولیس در ورزشگاه حضور دارند و همچنان تماشاگران در حال ورود به ورزشگاه هستند.

*روح الله سیف الهی بازیکن فصل گذشته پرسپولیس توسط هواداران این تیم مورد تشویق قرار گرفت. وی ابتدای این فصل از جمع سرخپوشان جدا شد.

* پنجعلی، سیموئز، آقاجانیان، پیروانی، باقری، بنگر و مولایی بدنساز پرسپولیس در جایگاه ویژه حضور دارند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات