سرمربی استقلال به وضعیت نامناسب تیمش اشاره کرد و همچنین پاسخ واعظ آشتیانی را داد.

به گزارش افکارنیوز ، امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از بازی با نفت تهران ابتدا با تبریک اعیاد قربان و غدیر اظهار کرد: ما در بازی فردا شرایط خاص خودمان را داریم. تیم ما به سه، چهار قسمت تبدیل شده است. قسمت اول در خدمت تیم ملی بزرگسالان بود. قسمت دوم برای تیم ملی امید، قسمت سوم مصدومانمان بودند و قسمت آخر هم با ما تمرین می کردند. ما برای اولین بار یک تیم را به چهار قسمت تبدیل کردیم. دو، سه روز قبل هم ملی پوشان به ما اضافه شدند و به دلیل خستگی تنها ریکاوری کردند.

وی ادامه داد: نفت تهران شاخصه های یک باشگاه درست را دارد و از لحاظ کادرفنی، بازیکنان و مدیریت مفهوم یک باشگاه است به همین دلیل بازی سختی داریم اما باید از عنوان قهرمانی دفاع کنیم. به بازیکنان هم گفته ام لیگ قهرمانان آسیا را فراموش کنند و از این به بعد به فکر لیگ باشند و برای لیگ جدید آسیا آماده شوند. نمی گویم شرایط آرمانی داریم اما به دنبال کسب امتیاز هستیم. محروم هم تا دلتان بخواهد داریم. برای اولین بار یک مربی را بدون گزارش ناظر و داور محروم کرده اند. آقای حسن زاده رکورد خوبی از خود به جای گذاشت و می تواند آن را در کتاب گینس ثبت کند.

آنها می گویند فیلم را دیده ایم اما نمی دانم کدام فیلم. با این حال من به اتفاق کریم بوستانی محروم هستیم و خسرو حیدری، محمد قاضی و احمد جمشیدیان و حنیف عمران زاده هم مصدوم هستند.

سرمربی استقلال در ادامه درباره بازی در ورزشگاه تختی اظهار کرد: من هر تیمی باشم و با هر تیمی هم که بازی کنم اگر از من بپرسند بین تختی و آزادی کدام را انتخاب می کنی، ترجیح می دهم در آزادی بازی کنیم، اما نباید به حق میزبانی نفت خرده ای گرفت. آنها می خواهند در تختی بازی کنند.

به گزارش ایسنا، در ادامه نشست، خبرنگاری درباره اظهارات اخیر آشتیانی مبنی بر اینکه مقام سومی من از قهرمانی فصل قبل استقلال پاک تر است، عنوان کرد: خود آشتیانی می گوید این حرف ها قدیمی است. آقای واعظ شما ۲۰،۳۰ بار این حرف هارا گفته اید. فکر می کنم خودش جواب خودش را داده است. دو اتفاق در فوتبال ایران افتاد. اولی اینکه آجورلو مصاحبه کرد و گفت روز پاک فوتبال آن روزی بود که استقلال تهران و اهواز با هم بازی کردند. روز پاک دیگر را ملاحی به عنوان مدیر ابومسلم مطرح کرد. او با من تماس گرفت و گفت از طرف مردم خراسان و هیات مدیره تشکر می کنم که کار پهلوانی انجام دادید. من از واعظ آشتیانی می پرسم که این دو کار پهلوانی امیر قلعه نویی بوده است. روزی که قهرمانی را در اهواز از دست دادیم، یک سال بعد کریم بوستانی همکار من شد. اگر ما آن روز قهرمان می شدیم، نمی گفتند چرا بوستانی به استقلال آمد؟ آقای واعظ به این سوال ها جواب بدهید. روزی که به مکه می روی و آدم ها را واسطه می کنی با من تماس بگیرند چرا به من می گویی سلام پهلوان؟ چرا از این موضوع استفاده شرعی می کنید؟ اگر آدم بدی هستم نباید لقب پهلوانی به من بدهید. سه روز قبل از اینکه در مشهد با پیام بازی کنیم تو من را صدا نکردی که گفتی بچه جنوب شهری و می خواهم با تو جنوب شهری صحبت کنم؟ شما گفتید می خواهم سال بعد مربی ما باشی. بالاخره نفهمیدیم پهلوان هستیم یا نه!

وی ادامه داد: آقای واعظ! از من خواستی لیست بازیکنان سال آینده ام را بدهم. یک سوال دارم آقای واعظ! یا شما عین ما هستید، یا حرف هایت دروغ است. حلالیت طلبیدن تان آن هم چهار، پنج سال بعد، یعنی اینکه به همه چیز اشراف داشتید و لقب پهلوان دادید. ما متوجه نشدیم. برای مکه رفتن لقب پهلوانی می دهی و بعد می گویی قلعه نویی ناپاک است؟ فکر می کنم آدم هایی آمده اند و می خواهند لیگ ما را ناپاک نشان دهند. آنها به دنبال کم کردن تماشاگران و فرار مردم از فوتبال هستند. وقتی کسی حلالیت می طلبد یعنی همه چیز تمام شده و رفته. آقای واعظ چقدر گفتید از این فوتبال بروم دیگر مصاحبه نمی کنم. آقایان کاشانی و قریب آیا مصاحبه کرده اند؟

قلعه نویی همچنین در پاسخ به این پرسش که واعظ گفته طیری یکی از نزدیکان قلعه نویی به روشن ایرماتوف پیشنهاد تبانی داده، تاکید کرد: هیچ اطلاعی از این موضوع ندارم اما می دانم آشتیانی پیش از این گفته بود طیری این پیشنهاد را داده اما الان می گوید نه، این یعنی تناقض گویی.

سرمربی استقلال در پایان نشست خبری درباره مناقشاتی که بین او و علیپور به وجود آمده بود، تصریح کرد: وکیل گرفتند و یکسری کارهای حقوقی را باید انجام دهم. در یکی، دو ماه آینده همه چیز برای مردم ایران مشخص خواهد شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات