غریبی؛

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «چون می خواهم فوتبال بازی کنم احتمال دارد اگر توافقات لازم انجام شد به اصفهان بروم. »

به گزارش افکارنیوز ، میلاد غریبی در خصوص آخرین وضعیت خود عنوان کرد: «همانطور که می بینید متاسفانه شرایط خوبی در پرسپولیس ندارم و مجبورم خیلی سریع تصمیم لازم را بگیرم. »

وی افزود: «شرایط طوری است که چون می خواهم بازی کنم باید به هر پیشنهادی که شد بیشتر و بهتر فکر کنم و هر کس بگوید باید به تیمش بروم. شاید قبلا دوست نداشتم به برخی تیم ها بروم اما الان نظرم تغییر کرده و شاید اگر ذوب آهنی ها با پرسپولیس توافق کردند و علی آقا هم حرفی نداشت تصمیم رفتن به اصفهان را بگیرم. »

غریبی ادامه داد: «قرارداد من با پرسپولیس دو ساله است و انشاءالله تا هفته آینده تکلیف نهایی ام مشخص خواهد شد. من هنوز با دایی در مورد این موضوع حرف نزدم و همه چیز در گرو توافق باشگاه و تیم های موردنظر است. اگر شرایط اصفهان خوب باشد با توجه به اینکه شرایطم در پرسپولیس خوب نیست و کمی احساس خطر می کنم به اصفهان می روم. »

وی در پاسخ به این سوال که چه اتفاقی افتاده که تصمیمت عوض شده گفت: «به شما گفتم می خواهم بازی کنم تا به آینده فوتبالم لطمه نخورد اما الان شرایطم در پرسپولیس خوب نیست ولی خیلی خوشحالم که پرسپولیس خوب نتیجه می گیرد. »

غریبی در خصوص شرایط تیم ملی زیر ۲۲ سال نیز گفت: «به نظرم این تیم در تاریخ فوتبال ایران با توجه به بازیکنان حال حاضر بی نظیر است. همه خوبند از پیام صادقیان گرفته تا بختیار رحمانی، یعقوب کریمی هم فوق العاده است و به نظرم تیم ملی امید پایه خوبی برای تیم ملی بزرگسالان است. »

وی افزود: «این تیم ریشه تیم علی دوستی است که بارها کنار یکدیگر قرار گرفتند و تجربه های بسیار گرانبها دارند. امیدوارم که تیم ملی امید را خراب نکنند و در این چند ماهه که تا جام ملت ها مانده برای امید های فوتبال ایران کم نگذارند. »

غریبی ادامه داد: «همه به ما می گویند در گروه مرگ قرار داریم اما ما خیالمان راحت است و جای شما خالی برخی اوقات که می گویند حریف ما ژاپن، استرالیا، کویت و شرقی های دیگر هستند به این تیم ها می خندیم. اگر حمایت شویم مطمئن باشید حرف های زیادی گفتن خواهیم داشت و خیلی راحت پا پس نمی کشیم. »

هافبک قرمزپوشان در مورد بازی با عمان نیز گفت: «ما دو بازی تدارکاتی خوب را مقابل عمان انجام دادیم و به هماهنگی های خوبی رسیدیم اما ما چند بازیکن را در اختیار نداشتیم و ای کاش همه بچه ها بودند. در کل بد نبود اما امیدوارم برای اردوهای بعدی ما با یک برنامه ریزی بهتر و گسترده تر شرایط برای کادر فنی برای محک بازیکنان بیشتر مهیا شود. بازیکنانی داریم که نه چندان دور به تیم ملی اضافه می شوند و اگر الان از این بازیکنان حمایت شود فدراسیون فوتبال ضرر نمی کند. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات