مدیرعامل باشگاه داماش گیلان با بی لیاقت دانستن داور چهارم در مواجهه با علی دایی فدراسیون فوتبال را ترسو اعلام کرد. این خشم عابدینی است، مدیرعامل باشگاه داماش گیلان که از رفتارهای دایی، رویانیان و فدراسیون فوتبال به ستوه آمده است…

  امیرعابدیتی، مدیرعامل باشگاه داماش گیلان پس از شکست تیمش در بازی با داماش گیلان به سمت پرسپولیسی ها و فدراسیون فوتبال حمله کرد. عابدینی گفت: « هر جای دنیا بازی روز گذشته برگزار می شد دو نفر از پرسپولیس اخراج می شدند که به دلیل عدم مدیریت فدراسیون و ترس و وحشت این سیستم از برخی آدمها مثل دایی و رویانیان ظاهرا این اتفاق نیفتاد. پرسپولیس فوتبالی ما را برد اما روز بد حاشیه و نیمکت پرسپولیس بود. اگر علی دایی یک بار دیگر فیلم بازی را ببیند متوجه رفتارش خواهد شد.

من نه به عنوان مدیر عامل داماش بلکه به عنوان عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ و مجمع فدراسیون فوتبال می گویم. داور چهارم لیاقت و قاطعیت نداشت، او بعد از رفتار دایی باید این مسئله را به داور گزارش می کرد تا علی دایی را اخراج می کرد.

من تصورم می کنم نوع رفتارهایی که دیروز در ورزشگاه انجام شد، نوع رفتاری بود که بین پرسپولیس با یک تیم اسرائیلی انجام می شد، انگار ما از اسرائیل آمده بودیم. آقای دایی برد برای شما اینقدر ارزشمند است که هر رفتاری را انجام می دهید؟

خیلی سعی کردم به دایی چیزی نگویم اما اکنون تصور می کنم اگر به دایی چیزی نگویم در حقش دشمنی کردم. آقای دایی مگر داور چهارم چه جرمی مرتکب شده بود که به او پرخاش کردید؟

هادی دزفولی یکی از بهترین و با شرفترین داوران است. او خودش فوتبالیست و داور قدیمی بوده که شان آدم ها حفظ نشد.

من هنوز هم می گویم داماش بد بازی کرد و باخت ما مثل یک تیم محلی بازی کردیم. فقط یک نفر از هافبک های ما هافبک بود.

خوب بازی نکردیم و باختیم. دلیل این مسائل هم مشخص است، پول و امکانات نداریم یک اردوی مناسب نمی توانیم برویم، حتی لباس مناسب هم نمی توانیم بخریم، من چندروز پیش استعفایم را به هیئت مدیره دادم و استعفایم ربطی به هیئت مدیره ندارد. هیئت مدیره هم یک ماه فرصت دارد تا جانشینی برای من پیدا کند. از این جامعه فوتبال بریده ام. نمی خواهم دیگر شاهد افتضاحات برخی از آقایان در فوتبال باشم. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات