نارضایتی ستاره هلندی خط حمله منچستریونایتد از شیوه مربیگری و تاکتیک های سرمربی اسکاتلندی تیمش باعث بروز اختلاف میان این ۲ نفر شده است.

به گزارش افکارنیوز ، روبین فن پرسی از شیوه های سختگیرانه ای که دیوید مویس، پس از روی کار آمدنش به عنوان سرالکس فرگوسن در تمرینات منچستریونایتد به کار می بندد ناراضی است و آن را باعث افزایش احتمال مصدومیت بازیکنان تیم می داند.

پس از آن که وین رونی، مهاجم انگلیسی منچستریونایتد چندی پیش اعتراف کرد تمرینات مویس بسیار فشرده و سنگین برگزار می شود، اکنون هم تیمی هلندی او نیز از تمریناتی که جانشین سرالکس فرگوسن برای بازیکنان من یونایتد در نظر گرفته ابراز نارضایتی کرد. طبق اعلام منابع نزدیک به رختکن منچستریونایتد، ستاره هلندی خط حمله این تیم به دوستان صمیمی و نزدیک خود گفته است که از تمرینات سنگین مویس که در مقایسه با تمرینات سرالکس فرگوسن بیش از اندازه روی دویدن و بالا بردن قدرت بدنی بازیکنان تیم تاکید دارد، عصبانی است.

گفته شده که فن پرسی به این گروه از دوستان خود گفته بیش از حد در تمرینات انرژی از دست می دهد که این وضعیت او را بیش از پیش در معرض مصدومیت قرار می دهد. وی همچنین به تصمیم مویس برای رها کردن رنه مئولنسن، مربی بدنساز پیشین یونایتد در دوره مربیگری فرگوسن اعتراض کرده است.

طبق گفته منابع نزدیک به منچستریونایتد، فن پرسی که دربی اخیر شهر منچستر را به خاطر مصدومیت از ناحیه کشاله ران از دست داد، مصدومیت خود را به تمرینات سنگینی که مویس به او تحمیل می کند نسبت داده است و به همین خاطر با سرمربی تیمش وارد یک درگیری لفظی شدید شده است. مصدومیت فن پرسی که او را از حضور در ترکیب یونایتد برای جدال با سیتی محروم کرد، به روند بازی های متوالی او در لیگ برتر از ماه مارس سال ۲۰۱۱ که تعداد آن به ۹۰ بازی رسیده بود پایان داد.

فن پرسی شیوه های نادرست تمرینات منچستریونایتد را دلیل مصدومیتش دانست و بعدها مویس اعتراف کرد ابراز عصبانیت و درگیری ستاره هلندی اش با او و دستیارانش تا حدی جدی بوده که آنها تا مدتی در چشمان یکدیگر نگاه نمی کردند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات