بازگشت هافبک تیم ملی کشورمان به تمرینات زردپوشان جزایر قناری موجبات خوشحالی سرمربی این تیم شد.

به گزارش افکارنیوز ، روزنامه «laprovincia» چاپ استان لاس پالماس اسپانیا گزارش داد تیم فوتبال لاس پالماس روز گذشته (جمعه) پس از پیروزی متقدرانه مقابل هرکولس در دور سوم از رقابت های جام حذفی اسپانیا موسوم به کوپا دل ری اولین جلسه تمرینی خود را انجام داد.

شاگردان سرخیو لوبرا فردا (یکشنبه) در هفته دهم رقابت های لیگ دسته دوم اسپانیا در خانه خود پذیرای رئال مورسیا، تیم دوم جدول رده بندی هستند. برنامه ریزی باز های لیگ و جام حذفی به قدری فشرده است که زردپوشان جزایر قناری برای انجام این بازی تنها ۲ جلسه تمرینی خواهند داشت.

جلسه نخست تمرین زردپوشان جزایر قناری روز گذشته (جمعه) با حضور مسعود شجاعی، هافبک ایرانی این تیم برگزار شد و جلسه دوم تمرین لاس پالماس ساعت ۱۰ صبح به وقت محلی در زمین تمرین بارانکو سکو برگزار می شود.

تمرین اول این تیم دسته دومی ۳ خبر خوب را برای سرخیو لوبرا به همراه داشت. خبر خوش اول، همانطور که پیش بینی می شد بازگشت مسعود شجاعی، یکی از ارکان اصلی موفقیت زردپوشان در فصل جدید به تمرینات تیم بود. این هافبک در ۳ پیروزی اخیر لاس پالماس در گل های به ثمر رسیده تاثیری مستقیم داشته است. مسعود موفق شد ابتدا دروازه رئال خائن را بگشاید، سپس پاس گل فوق العاده او در بازی با خیرونا و پاس گل استثنایی اش به کارلوس آراندا در دیدار مقابل کوردوبا حاصل تلاش وی بود.

این هافبک ۲۹ ساله به دلیل حضور در دیدار ایران برابر تایلند در چارچوب رقابت های مرحله مقدماتی جام ملت های ۲۰۱۵ آسیا دیدار زردپوشان مقابل سابادی در رقابت های لیگ و بازی مقابل هرکولس در چارچوب رقابت های جام حذفی را از دست داد ولی شجاعی در بازی فردا مقابل مورسیا حضور خواهد داشت.

مسعود سه شنبه شب در بازی مقابل تایلند ۷۹ دقیقه بازی کرد و چهارشنبه به اسپانیا بازگشت. البته او در دیدارهای آینده تیم ایران در چارچوب رقابت های مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا ۲۰۱۵ که در تاریخ های ۱۵ و ۱۹ نوامبر برگزار خواهد شد مجدداً به ایران بازخواهد گشت و به این ترتیب بازی مقابل میراندس را از دست خواهد داد.

خبرهای خوش دیگر برای سرمربی لاس پالماس بازگشت سپاس دلف، مهاجم بلغارستانی و رهایی کارلوس آراندا اسپانیایی از بند مصدومیت بود.

یاران مسعود شجاعی در حال حاضر با ۱۳ امتیاز در مکان دوازدهم جدول ۲۲ تیمی لیگ دسته دوم اسپانیا قرار دارند و در صورت غلبه بر مورسیا می توانند خود را تا رده های بالای جدول بالا بکشند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات