کی روش ثابت کرده نگاه ویژه ای به لیگ برتر دارد

مهاجم تیم فوتبال ملوان گفت: از این که اسکوچیچ مرا به مار تشبیه کرده، خوشم آمد. ایشان مربی من است و می تواند درباره ام نظر بدهد.

به گزارش افکارنیوز ، جلال رافخایی درباره پیروزی تیمش برابر گسترش فولاد تبریز در این بازی اظهار داشت: از ابتدا ما سوار بر بازی بودیم بر خلاف جریان مسابقه گل خوردیم. این گل باعث شد ما فشارمان را بیشتر کنیم و خدا را شکر در ادامه ۲ گل زدیم و برنده شدیم.

وی با اشاره به گلی که به ثمر رساند، افزود: گلی که زدم روی پاس خوب امیرحسین فشنگچی بود که توانستم دروازه بان گسترش فولاد را دریبل بزنم و توپ را درون دروازه جای دهم. چند هفته ای مصدوم بودم و امیدوارم بعد از این هم بتوانم روند گلزنی ام را ادامه بدهم.

مهاجم تیم فوتبال ملوان درباره این که اسکوچیچ گفته «رافخایی مثل ماری است که آفتاب می گیرد و تکان نمی خورد اما به یک باره شما را نیش می زند» عنوان کرد: ایشان مربی من است و می تواند درباره ام نظر بدهد. او به نوعی بازی من را به این شکل تشبیه کرده و فکر می کنم بی دلیل هم نبوده است. من از این نوع تشبیه خوشم آمد و شاید همین طور بوده که آقای اسکوچیچ گفته است.

رافخایی درخصوص ضعف مهاجمان ملوان در گلزنی، گفت: به نظرم وضعیت آمادگی بازیکنان، فشردگی لیگ و چند مورد دیگر باعث می شود که یک مهاجم کمتر گل بزند. من نمی توانم در خصوص دیگران صحبت کنم اما تا جایی که به خودم مربوط می شود مصدومیت و دوری ام از چند مسابقه باعث شد کمتر گل بزنم.

وی خاطرنشان کرد: به نظرم همه مهاجمان دوست دارند که بیشتر گل بزنند، تلاش شان را بیشتر کنند تا خود را به سرمربی تیم ملی نشان دهند. حضور در تیم ملی و بازی کردن در جام جهانی یک افتخار است و به نظرم این موضوع می تواند انگیزه مناسبی برای همه بازیکنان لیگ باشد. بازی در جام جهانی مسیری برای رسیدن به فوتبال اروپاست و به همین دلیل بازیکنان لیگ در همه پست ها تلاش مضاعفی می کنند. این که خروجی هر بازیکن چیست را می شود در جریان بازی های لیگ دید. در مورد مهاجمان هم فکر می کنم آقای عنایتی عملکرد خوبی داشته که ۶ گل زده و چند پاس گل داده، چند پنالتی هم از دست داده یا نزده که اگر آنها را تبدیل به گل می کرد اکنون آمار خوبی داشت.

رافخایی با بیان این که انگیزه زیادی برای حضور در جام جهانی دارد، افزود: از سال گذشته به نوعی شکل زندگی ام را تغییر دادم و خواستم خودم را به تیم ملی برسانم. باید طوری عمل کنم که به چشم کادر فنی تیم ملی بیایم و امیدوارم در جام جهانی باشم. به نظرم مهم این است که در لیگ خوب باشیم و مطمئنا اگر خوب باشم به تیم ملی دعوت خواهم شد. کی روش در این چند وقت ثابت کرده نگاه ویژه ای به لیگ دارد.

وی درباره مشکلات مالی این تیم تصریح کرد: از سال گذشته مشکلات مالی گریبان ما را گرفته است و هنوز این مشکلات برطرف نشده تا نفس راحتی بکشیم. آقای درودگر هم به تنهایی بار مشکلات را به دوش می کشد و با این که هنوز مبلغ زیادی از قراردادمان پرداخت نشده اما چشم به آینده داریم تا مشکلات مالی را پشت سر بگذاریم.

مهاجم ملوان در پاسخ به این سوال که با توجه به وضعیت ملوان در جدول این تیم چه شرایطی در پایان لیگ خواهد داشت، گفت: جایگاه فعلی مان در جدول خوب نیست و این موضوع را می دانیم. به دنبال کسب چند برد پیاپی هستیم تا خودمان را در جدول بالا بکشیم. امیدوارم در بازی های باقی مانده بتوانیم امتیازات لازم را کسب کنیم تا در پایان فصل شرایط خوبی در جدول داشته باشیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات