کریمیان:

هافبک تراکتورسازی تبریز پس از مدت ها سکوت خود را شکست و در مورد حرف و حدیث های به وجود آمده در مورد خودش حرف زد.

به گزارش افکارنیوز ، مهدی کریمیان که بعد از ماجرای به کما رفتنش تصمیم به سکوت گرفته بود در مورد این موضوع به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: بعد از تصادف من یکسری صحبت ها مطرح شد و به خاطر اینکه تراکتورسازی وارد حاشیه نشود حرفی نزدم. آن زمان گفتم شایعه سازان را به خدا واگذار می کنم و بعد هم جریمه باشگاه تراکتورسازی به میان آمد و متاسفانه همین جریمه سنگین باعث شد بعضی ها حرف های زیادی در مورد من بزنند اما من ساکت ماندم و تصمیم گرفتم بعد از بازی با فولاد صحبت کنم.

وی افزود: در این مدت برخی حرف ها در مورد من زده شد که کذب محض و شایعه بود و من مطمئنا آنها از طریق مراجع قانونی توسط وکیلم پیگیری خواهم کرد. رسانه ها و خبرنگاران را جزو زحمتکشان ورزش می دانم ولی یک عده خاص شایعاتی در مورد من درست کردند و مطالبی نوشتند که باید جوابگو باشند. من از چند سایت و روزنامه شکایت خواهم کرد و آنها باید گفته های خودشان را ثابت کنند.

کریمیان خاطرنشان کرد: بعضی ها نمی خواهند تراکتورسازی نتیجه بگیرد و برای بازیکنان، مربیان یا مسئولان این باشگاه شایعه و حاشیه درست می کنند. تمام مطالب کذبی که در موردم نوشته شده را جدا کردم و افرادی که به من تهمت و افترا زدند باید حرف های خود را ثابت کنند. در جایی زندگی می کنیم که اگر کسی به تو سیلی زد باید همان لحظه جوابش را بدهی و تو هم سیلی بزنی در غیر اینصورت خیلی ها می گویند فلانی مشکل دارد و حرف و حدیث های زیادی برایت درست می کنند.

هافبک تراکتورسازی در مورد این شایعه که او حالت طبیعی نداشت و در میهمانی دچار این اتفاق شد گفت: آنهایی که چنین شایعاتی را به وجود آوردند باید با دلیل حرف خود را ثابت کنند. خوشبختانه تمامی مستندات در مورد تصادف و اتفاقاتی که بعد از آن افتاد وجود دارد و من هیچ چیزی برای پنهان کردن نداشته و ندارم. متاسفانه چند وقت پیش در مورد کوروش باقری مربی وزنه برداری هم شایعاتی مطرح شد که این نشان می دهد ورزش ایران خیلی راحت اسیر تهمت زدن و شایعه ساختن شده است.

وی اضافه کرد: اینکه بعد از یک تصادف بگوومگو و درگیری پیش بیاید چیز عجیبی نیست و من گفتم به دلیل درگیری هایی که بعد از تصادف به وجود آمد به کما رفتم. خدا را شکر مدارک و شکایت هایی که صورت گرفته وجود دارد ولی من به طور جدی پیگیر شایعاتی که در موردم درست کردند خواهم بود و بعضی ها باید جواب دروغ ها و تهمت هایی که به من زده اند را بدهند.

کریمیان که با جریمه ۴۰۰ میلیون تومانی از سوی باشگاه تراکتور مواجه شد، در این خصوص به تسنیم گفت: همین جریمه باعث شد حرف و حدیث هایی در مورد من مطرح شود. ۲۰ روز در تمرینات حاضر نبودم و چند بازی را از دست دادم و باشگاه با دیدگاه خودش چنین جریمه ای را برایم در نظر گرفت. من هم به کمیته انضباطی فدراسیون شکایت کردم که کار به کمیته استیناف کشیده شد و حالا هم منتظر هستم تکلیفم مشخص شود. حتی بعضی ها شیطنت کردند و گفتند من قبل از بازی با فولاد به بعضی از تماشاگرها و لیدرهای تیم گفته ام این بازی را نمی بریم که این یک شایعه خنده دار است. شما دیدید که خدا کمکم کرد و توانستم در این بازی گل بزنم و دیدید که چگونه خوشحالی کردم.

این بازیکن در پاسخ به این سوال که آیا بابت این جریمه سنگین از باشگاه تراکتورسازی ناراحت نیستی، اظهار داشت: وقتی از کما درآمدم گفتم به خاطر مردم تبریز دوست دارم در تراکتورسازی از فوتبال خداحافظی کنم حالا اگر دوست ندارند حاضرم برخلاف میل باطنی ام در نیم فصل از تراکتور بروم و هیچ وقت هم دوست ندارم این تیم وارد حاشیه شود. در این ۲ ماه شرایط بسیار سختی را پشت سر گذاشتم و هر کس به من رسید یک لگد زد. با این حال صبر کردم و خدا هم پاداش صبرم را داد، حتی این شایعه درست شد که در لیست مازاد قرار دارم و خیلی چیزهای دیگر گفتند که ناراحتم کرد.

کریمیان بعد از گل زدن مقابل فولاد پیراهنش را درآورد و روی زیرپیراهنش نوشته بود: «یالان چی لعنت» . او در این خصوص گفت: این جمله یعنی بر دروغگو لعنت و فکر می کنم خدا هم به انسان های دروغگو لعن می فرستد. چند روز پیش به دوستم گفتم این پیراهن را برایم آماده کند و دیدید خدا کمکم کرد و در این بازی گل زدم و بعد از آن پیراهنم را درآوردم و این جمله را خیلی ها دیدند.

او در پایان در خصوص تساوی تراکتور مقابل فولاد گفت: مقابل هوادارانی که بیشتر از ۹۰ دقیقه ما را تشویق کردند شرمنده شدیم ولی امیدوارم در بازی های آینده جبران کنیم. یک گل را خودمان را به فولاد هدیه دادیم و یک پنالتی هم برای این تیم گرفته شده که به نظرم درست نبود. ما فرصت های زیادی را از دست دادیم و مستحق برد بودیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات