علی دایی بعد از پیروزی دو بر صفر مقابل داماش گیلان در نشست خبری گفت: با توجه به نبودن ملی پوشان مان سعی کردیم از نفراتی استفاده کنیم که کمتر بازی کرده بودند و خدا را شکر سه امتیاز با ارزش گرفتیم و اگر به بازی نگاه کرده باشید. سرتر از داماش بودیم و هم خوب بازی کردیم و هم خوب جنگیدیم.

به گزارش افکارنیوز ، وی در مورد اینکه پرسپولیس، ایده آل دایی هست یا نه، گفت: هر وقت به تیم نگاه کنی ترکیب ایده آلت را به دست نمی آوری ما باید بهتر کار کنیم و با وجود پیروزی مقابل داماش اما خیلی جا دارد تا بهتر شویم.

سرمربی پرسپولیس در مورد اعتراض هایش به داوری و فریاد بر سر داور چهارم و احتمال محرومیتش گفت: چرا باید محروم شوم؟ کمک داور ۱۲ ثانیه پرچم را بالا نگه داشته ولی داور نمی بینید. گفت و گو ی من و داور چهارم بی ادبانه نبود. اگر من اعتراض نکنم چه کسی اعتراض کند؟ مردم که کور نیستند چطور همیشه برای ما نمی بینند. همین یک اشتباه کوچک می توانست تیم ما را عقب بیندازد. اگر توپ داماش گل می شد چه اتفاقی رخ می داد. اگر بازیکن داماش اخراج می شد شرایط عوض می شد. مگر شما عضو کمیته داوران هستید که من محروم شوم. مگر من توهینی به شما کردم؟

وی افزود: داور چهارم مدام به من می گفت اخراجت می کنم. مگر من از اخراج شدن می ترسم؟ من فعلا باید مدتی مقابله هجمه ها بایستم چون یکسری حرف ها زده ام و تاوانش را هم می دهم. چه کسی باید به داور وسط بگوید کمک داور ۱۰ ثانیه پرچمش را بالا برده است. مگر در قانون داوری این قانون وجود دارد که وقتی داور ندید پرچم را پایین بیاوری؟ !

دایی تصریح کرد: مگر داور کمکش را دید؟ چرا فقط صحنه های ما را نمی بینند.

سرمربی پرسپولیس در مورد اخراج کفشگری مقابل دومین تیم شمالی، گفت: اخطار اول او را ببینید. به هیچ عنوان حتی به بازیکن حریف هم برخورد نکرد. اگر آن اتفاق نمی افتاد اخراجی در کار نبود. او عالی برای تیمم بازی می کند و در فوتبال این اتفاق ها می افتد.

دایی در مورد حمایت مجتبی محرمی از پرسپولیس، گفت: از او تشکر می کنم و انشالله از این به بعد هم با ما هست. پیروانی هم از ما حمایت کرد ولی بین ۴ تا ۶ ماه است که او را ندیده ام ولی حرفش به دلم چسبید. او گفت کسانی که خود را به خواب زده باشند نمی توان بیدار کرد. واقعا حرف قشنگی زد. عده ای را داریم که هنوز در حال پیش بردن اتفاق ها هستند. من فیلمی دارم که اگر آن را بیاوریم حرفم را قبول می کنید. در آن فیلم عکاس می گوید آقای فلانی من سرباز شما در تعاونی ناجا بودم. این برایتان کافی است. چرا به مردم دروغ می گویید؟ این مسایل مربوط به سال های گذشته است.

دایی تاکید کرد: مجتبی محرمی دوست ما است و ما همه چیز را آنالیز می کنیم و اگر او هم ایده ای داشته باشد از او استفاده می کنیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه به خاطر صحبت هایش در مورد داوری باید هزینه های زیادی را بپردازد، گفت: اصلا چنین فکری ندارم که عده ای قصد ضربه زدن به پرسپولیس را دارند. من در خصوص خودم حرف می زنم و نمی توانم کسی را زیر سوال ببرم. در مورد مسایل رخ داده چون خودم دخیل و سهیم بودم نظر می دهم. اشتباه و تخلف باهم فرق دارد و فاصله زیادی بین آنها وجود دارد. ممکن است من هم در تعویض هایم اشتباه کنم اما اینکه با بازیکن حریف صحبت کنم یک تخلف است. مطمئن هستم این مسایل نمی تواند یک سناریو باشد که به پرسپولیس ضربه بزند چون بحث ۳۵ میلیون هوادار مطرح است. امروز هم نمی دانم چرا داور چند صحنه را ندید؟ ولی در بازی سپاهان و خیلی مسایلی که از قبل اتفاق افتاده بود محکم حرفم را زدم. تا زمانی که در فوتبال باشم سالم کار می کنم.

وی در مورد اینکه تمرکزتان به خاطر این اتفاق ها برهم نمی خورد، گفت: همکارتان گفت از محرومیت نمی ترسید و من هم جواب دادم و اگر از دست دادن تمرکز می ترسیدم امروز تیمم برنده نمی شد و مطمئن باشید که روی همه چیز تمرکز دارم. اکنون ۵ برابر زمان حضورم در راه آهن کار می کنم و شاید کسی این موضوع را باور نکند. نمی خواهم کسی فکر کند که من کم کاری کرده ام اگر کسی در مورد این مسایل از من نپرسد پاسخگو نخواهم بود. جالب است آقایان مصاحبه کرده اند و ساعت شش بعد از ظهر گفتند آن مصاحبه را چاپ نکن!

وی در مورد اینکه این اراده را در مسئولان برای حل مشکل می بینید، گفت: اصلا و ابدا. دایی با گفتن این دوکلمه نشست خبری را ترک کرد!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات