هافبک تهاجمی پرسپولیس تاکید کرد که در بحث انتقال احتمالی محسن مسلمان به جمع سرخپوشان تهرانی هیچ نقشی ندارد.

به گزارش افکارنیوز ، پیام صادقیان در مورد حرف های سعید آذری، مدیرعامل باشگاه ذوب آهن که گفته بود «صادقیان برای انتقال بازیکن به پرسپولیس خیلی کوچک است» ، گفت: آقای آذری مرد بزرگی است و سال هایی که در ذوب آهن بود، خیلی به من کمک کرد. من ایشان را دوست دارم اما باید بگویم که در انتقال بازیکنان ذوب آهن به پرسپولیس هیچ نقشی ندارم و قرار نیست واسطه گری کنم یا کار خاصی را انجام دهم. این مسائل اصلاً به من مربوط نمی شود.

وی در ادامه تاکید کرد: من با مسلمان و حدادی فر دوست هستم و خوشحال می شوم به پرسپولیس بیایند ولی قرار نیست نقش خاصی در این خصوص داشته باشم. محسن هم فقط با من مشورت کرد و در مورد جو پرسپولیس سوال کرد و صحبت خاصی که به مسائل دیگر ربط داشته باشد، بین ما صورت نگرفته است. به من ربطی ندارد که کدام بازیکن به پرسپولیس می آید و اصلاً چه کاره ام که بخواهم مسلمان را به پرسپولیس بیاورم.

صادقیان در قسمت دیگری از حرف هایش خاطرنشان کرد: مسلمان بچه نیست و خودش می تواند بهترین تصمیم را بگیرد. در ضمن او با ذوب آهن قرارداد دارد و باید مسئولان ۲ باشگاه در این خصوص با هم مذاکره کنند. من از حرف های آذری دلگیر نیستم و شاید او برداشت اشتباهی داشته یا طور دیگری فکر کرده است. مطمئن باشید در این بحث ها هیچ وقت دخالت نمی کنم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات