مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: من هر کاری از امروز می کنم تا دایی آرامش داشته باشد. از دایی هم می خواهم دیگر فکرش را به هیچ چیزی مثل قبل به جز موفقیت پرسپولیس مشغول نکند و فکر تیم و مسابقات باشد. از الان هم این را اعلام می کنم به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس هر کس به دایی توهین کرد شخصا جوابشان را خواهم داد و دیگر نیاز نیست دایی زحمت بکشد.

به گزارش افکارنیوز ، محمد رویانیان ابتدا در خصوص بازی با داماش گفت: خوشبختانه بازی خوبی را مقابل تیم باانگیزه داماش برگزار کردیم و من این پیروزی را به بازیکنان و کادر فنی و مخصوصا هواداران عاشق پرسپولیس که تیم ما را حمایت کردند تبریک می گویم.

وی در پاسخ به سوالی در مورد حمله برخی افراد به علی دایی به دلیل اعتراض هایش پس از این بازی گفت: امروز دیدم که امیر عابدینی در حمایت از برخی موارد صحبت هایی انجام داده و درباره دایی حرف هایی را زده است.

رویانیان افزود: به همین دلیل من با عابدینی حرف زدم. اول اینکه من از شرایط او در داماش بسیار ناراحتم اما عابدینی در مورد حرفهایی که در مورد دایی زده به من گفت من دایی را دوست دارم و پرسپولیسی ام، این را همه می دانند. عابدینی حتی به من گفت من دایی را دوست دارم اما دایی نباید تا این حد عصبانی باشد و من نگران عصبانیت دایی در بازی ها هستم.

وی تاکید کرد: حتی عابدینی اعلام کرد من دایی را خیلی دوست دارم شاید بیشتر از هر کسی اما معتقدم که دایی نباید چنین عصبانی باشد و نگرانی خود را بابت سرمربی ما اعلام کرد. همچنین او اعلام کرد که به دایی احترام می گذارد. حتی او گفت که صحبت هایی را در مورد دایی انجام داده که من هم حرفهایم را با او زدم.

مدیرعامل پرسپولیس خاطرنشان کرد: اما برخی ها می گویند که داوران از دایی و پرسپولیس ترس دارند. من شاید نباید این حرف را بزنم تا برخی ها سوءاستفاده نکنند اما پس از اتفاقات اخیر قصد داشتیم مراسم تجلیلی از داوران با کمک همه به صورت مفصل انجام دهیم و حتی دایی اعلام کرد که در این مراسم کمک بزرگی را خواهد کرد. پس مشخص است که دایی به داوران احترام می گذارد اما نمی دانم به چه دلیل می خواهند او را مقابل داوران قرار دهند.

وی در پاسخ به سوال دیگری که این گفته های عابدینی شاید با مصاحبه اش فرق داشته باشد گفت: من حرفهایم را با عابدینی زدم و به صورت مفصل با ایشان حرف زدم. عابدینی می گوید که هر دفعه و شاید در هر بازی اشتباه داوری باشد و این خوب نیست که بخواهیم به داوران اعتراض کنیم و در مورد داوران چیزی بگوییم البته دایی هم همین اعتقاد را دارد و خودتان دیدید که در خیلی مواقع نیز بازیکنان ما را با آرامش دعوت می کند.

مدیرعامل قرمز پوشان خاطرنشان کرد: به نظرم شان پرسپولیس و دایی بالا است و ما هم این توقع را داریم که داوران با آرامش کار خودشان را انجام دهند اما شما هیجانات فوتبال و کنار زمین را می دانید پس نباید در چنین مواقعی خیلی سریع قضاوت کرد.

رویانیان در مورد اظهارات زینی زاده و مجیدجلالی نیز گفت: من احترام خاصی به باشگاه تراکتور، مسئولان و هوادارانش قائل هستم اما حرف آقایان کم لطفی است. ما قبول داریم در بازی اول یک پنالتی به اشتباه به نفع ما گرفته شد اما مگر آن پنالتی گل شد و یا در پیروزی پرسپولیس تاثیر گذار بود. ما قبول داریم که داور در این بازی اشتباه کرد اما آقای جلالی و زینی زاده عزیز که ما دوستتان داریم و همیشه قابل احترام هستید، مگر آن پنالتی گل شد؟

وی افزود: ما به تراکتور احترام می گذاریم ولی انتظار داریم بهانه تراشی هم نکنند. سوت داور در بازی اول اشتباه بود و اشتباه هم مسلم بود ولی توپ به گل تبدیل نشد و نتیجه بازی هم هیچ تاثیری نداشت. به نظرم این موضوع دلیل خوبی برای بهانه گیری نیست و اگر آقایان درباره بازی فولاد و تراکتور حرفی دارند آن را به بازی پرسپولیس و تیم ما ربط ندهند.

وی افزود: اگر بخواهیم درباره گذشته حرف بزنیم باید خیلی مسائل مطرح شود و همه دنبال آمار و ارقام و همه چیز بروند. به نظر من ضرورتی ندارد حالا که آقایان معتقدند مقابل فولاد ضرر کرده اند با بهانه گیری آن بازی را به بازی هفته اول ربط دهند. این خوب نیست که بگویند در بازی اول داور منجر به شکست تیم ما شد چون آقایان این اتفاق نیفتاده و حالا می خواهید درباره بازی فولاد و تراکتور سر و صدا کنید به آن بازی اشاره کردید.

رویانیان ادامه داد: اما من از علی دایی که سومین بازیکن برتر جهان و بزرگ فوتبال ایران است و حتی آقای گل جهان می خواهم که به هیچ عنوان دیگر در مورد یکسری درگیری ها و حتی حرفهایی که می شنود چیزی نگوید چون باور کنید تمرکز دایی که به هم بخورد برای من عذاب آور است.

وی گفت: دایی سومین بازیکن جهان و اسطوره فوتبال ایران است اما من از او می خواهم در فضایی آرام با قدرت کار خود را دنبال کند تا تیم ما را به پله قهرمانی برساند. اگر حاشیه ای و مسائلی است همه را به باشگاه و من بسپارد چون من تمام قد از دایی حمایت می کنم و هرگز نمی گذارم حق پایمال شود البته هیچ وقت هم سعی نمی کنم اعتراض های بی مورد داشته باشم تا خدای ناکرده تیم های دیگر ضرر کنند.

رویانیان تاکید کرد: من هر کاری از امروز می کنم تا دایی آرامش داشته باشد. از دایی هم می خواهم دیگر فکرش را به هیچ چیزی مثل قبل به جز موفقیت پرسپولیس مشغول نکند و فکر تیم و مسابقات باشد. از الان هم این را اعلام می کنم به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس هر کس به دایی توهین کرد شخصا جوابشان را خواهم داد و دیگر نیاز نیست دایی زحمت بکشد. ما دایی را می خواهیم تا با آرامش خاطر تیم ما را قهرمان کند و به هدفش برسد و مثل همیشه با تعصب کار خود را دنبال کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات