رفتارتندی که دایی با حسن اکبری، داوری چهارم بازی پرسپولیس-داماش داشت خشم فریدون اصفهانیان، رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال را.

به گزارش افکارنیوز ، رفتارتندی که دایی با حسن اکبری، داوری چهارم بازی پرسپولیس-داماش داشت خشم فریدون اصفهانیان، رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال را برانگیخته است. اصفهانیان قصد دارد درحمایت از داوران شکایت خود از دایی را به کفاشیان اعلام کند…

فریدون اصفهانیان، رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال ایران به زودی راهی دفتر علی کفاشیان خواهد شد تا شکایت خود را از رفتار علی دایی با داوران اعلام کند. اصفهانیان قصد دارد به دنبال رفتار تندی که دایی با حسن اکرمی داور چهارم بازی پرسپولیس-داماش داشت شکایت خود را به دفتر علی کفاشیان ببرد تا مقابل این گونه رفتار ها ایستادگی بشود. اصفهانیان این موضوع را تایید و اعلام کرد گلایه و شکواییه خود را در حمایت از جامعه پاک داوری و رفتارهای مداومی که دایی علیه داوران دارد به زودی به کفاشیان اعلام می کنم تا رئیس فدراسیون فوتبال تصمیم لازم را در این زمینه اتخاذ کند.

لازم به ذکر است که دایی در اواسط بازی پرسپولیس و داماش وقتی حسن اکبری به سویش آمد تا او را به روی نیمکت هدایت کند با لحن تندی به داور چهارم گفت: «برو بنشین سرجایت! »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات