مدیرعامل پرسپولیس برای جلب رضایت لوکا و ذوب آهن به اصفهان سفر می کند تا مهاجم سبزها را برای پرسپولیسی ها به سوغات بیاورد.

به گزارش افکارنیوز ، «هیچ بازیکنی نمی رود. » این را دایی گفته و چون او گفته، هیچ کس حق ندارد به جدایی از پرسپولیس حتی فکر کند. این یعنی که میلاد غریبی هم باید فکر رفتن را از سرش بیرون کند و یک جوری با این نیمکت نشینی ها کنار بیاید. در پرسپولیس جایی برای او نیست و پرسپولیس دارد برایش دنبال جانشین می گردد. گزینه جانشینی او هم کسی نیست جز محسن مسلمان. همان بازیکنی که باشگاه اول فصل دنبالش بود و زورش نرسید که او را جذب کند.

مدیرعامل پرسپولیس اما عادت ندارد بازیکنان دلخواهش را در تیم های دیگر ببیند و با همان اصراری که بعد از یک سال و نیم خلعتبری را قرمزپوش کرد، محسن مسلمان را هم برای تیمش می خواهد. در نامه اش هم همین را برای ذوب آهن نوشته و امیدوارانه خواسته بود که باشگاه اصفهانی در نقل و انتقالات نیم فصل مسلمان را بفرستد تهران.

از خوش شانسی پرسپولیسی ها این بازیکن خیلی هم مورد اعتماد لوکا نیست. به همین خاطر است که سرمربی کروات ذوب آهن خیلی زود با جدایی اش موافقت کرد. البته تنها او و نه مدیران ذوب آهن که گفته اند مسلمان را قرضی به پرسپولیس می دهند. آنهم به شرط معاوضه با دو بازیکن.

سعید آذری مدیرعامل ذوب آهن دراین باره گفته بود: «محسن مسلمان را قرضی به پرسپولیس می دهیم و در عوض میلاد غریبی و محمدرضا خانزاده را قرضی از پرسپولیس می گیریم. »

این درست همان پاسخی بود که از باشگاه اصفهانی به پرسپولیس رسید و البته کسی از آن استقبال نکرد. مسلمان به اجبار و به خاطر قراردادی که دارد تصمیم گیری را سپرد به باشگاه و در عین ابراز تمایل برای شاگردی علی دایی، گفت که فصل را با ذوب آهن تمام خواهد کرد.

میلاد غریبی اما خیلی محکم گفت که حاضر به بازی در اصفهان نیست. او که از نیمکت نشینی در پرسپولیس به ستوه آمده و تنها خواسته اش از باشگاه رضایتنامه است، گفته که در هر تیمی بازی خواهد کرد اما در ذوب آهن نه: «به خاطر یکسری مسائل به ذوب آهن نمی روم. »

هر چند وی امروز کوتاه آمده و گفته شاید به این تیم برود. البته دایی هم هنوز اصلا به جدایی او رضایت نداده است.

محمدرضا خانزاده اما واکنش خاصی به این پیشنهاد نداشت که البته طبیعی بود. هر چه باشد او خیلی پیش از این اعتماد کارلوس کی روش را جلب کرده و مجبور نیست مثل غریبی برای دعوت شدن به تیم ملی تلاش کند.

به همین خاطر است که تصمیم گیری درباره آینده اش را گذاشته به عهده علی دایی و می گوید: «من چیزی نشنیده ام و در جریان پیشنهاد ذوب آهن هم نیستم. اگر آنها مرا بخواهند باید صحبت کنیم و ببینیم چه اتفاقی می افتد. دراین باره نظر دایی خیلی مهم است و او باید تصمیم نهایی را بگیرد. »

تا این جای کار، هر معاوضه ای بین دو باشگاه پرسپولیس و ذوب آهن منتفی است اما پرسپولیسی ها نمی خواهند که داستان را همین جا تمام کنند. آنها به همان اندازه که با جدایی بازیکنان شان مخالفند، بر جذب بازیکنان ذوب آهن اصرار دارند.

پرسپولیس البته هنوز پاسخ روشنی به پیشنهاد ذوب آهن نداده اما محمد رویانیان در یکی از روزهای دوشنبه یا سه شنبه همین هفته راهی اصفهان می شود تا هم مسلمان را از ذوب آهن بگیرد و هم این باشگاه را راضی کند به جدایی قاسم حدادی فر که لوکا گفته بود اجازه نمی دهد از ذوب آهن جدا شود اما آیا پرسپولیسی ها موفق به جلب رضایت سرمربی کروات ذوب آهن خواهند شد؟ یا اگر او هم رضایت بدهد، آیا دو بازیکن قرمزپوش حاضرند نیمه دوم فصل را دور از تهران بگذرانند؟ کمی دیگر صبوری لازم است. حداقل تا روزی که رویانیان از اصفهان برگردد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات