سرمربی تیم فوتبال نفت تهران می گوید از نتیجه تساوی تیمش برابر استقلال راضی نیست.

 به گزارش افکارنیوز ، یحیی گل محمدی سرمربی نفت تهران پس از کسب تساوی تیمش برابر استقلال در نشست خبری این بازی گفت: نیمه اول برای هر دو تیم خیلی خوب نبود و هر دو محتاطانه بازی کردند. در این نیمه موقعیت زیادی شکل نگرفت و کلا بازی متعادل بود. اما در نیمه دوم اکثر دقایق توپ در اختیار ما بود و با موقعیت های خوبی که به دست آوردیم می توانستیم برنده بازی باشیم. نیمه دوم نیمه نفت بود.

سرمربی تیم فوتبال نفت در ادامه گفت: گرفتن یک امتیاز از استقلال خوب است اما من از این نتیجه راضی نیستم. استقلال شرایط خوبی نداشت و اگر باهوش تر و با تمرکز بیشتر کار می کردیم، می توانستیم هر سه امتیاز این بازی را کسب کنیم. هرچند این یک امتیاز هم ما را در بالای جدول نگه داشت، ما به آینده امیدواریم.

در ادامه خبرنگاری از گل محمدی پرسید، دلیل اینکه می گوید استقلال شرایط خوبی نداشت، چیست، وی پاسخ داد: به این دلیل گفتم که استقلال چندین ملی پوشش را در اختیار نداشته و چند مصدوم هم داشته است.

در پایان خبرنگاری از گل محمدی پرسید که چرا تیمش کمتر از عمق دفاع استقلال حمله می کرد، گل محمدی پاسخ داد: استقلالی ها فضای لازم را به ما نمی دادند. دفاع آنها در ۱۸ قدم کار می کرد و ما مجبور می شدیم با تعویض بازی به کناره ها و ارسال روی دروازه به گل برسیم که البته در نهایت با پاسکاری و شوت از راه دور به گل رسیدیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات