سرمربی تیم استقلال گفت: آقایانی که درباره من صحبت می کنند می خواهند تیتر یک روزنامه ها شوند وگرنه مصاحبه خودشان در صفحه ۶ و ۷ روزنامه ها جا دارد.

به گزارش افکارنیوز، امیر قلعه نویی با اشاره به کیفیت زمین تختی اظهار داشت: آقایان اصلا به فکر سلامتی بازیکنان نیستند و فقط به فکر پاک کردن صورت مسئله هستند. تختی یکی از ورزشگاه های خوب ایران و حتی آسیا است اما نمی دانم چرا به این ورزشگاه رسیدگی نمی شود.

وی افزود: فکر می کنید چرا به قطر میزبانی جام ملت های آسیا و جام جهانی را دادند؟ آیا فکر می کنید با این زمین ها قطر میزبان جام جهانی شده است؟ باید بگویم که این طور نیست. در آن جا این گونه نیست که یکی را بیاوری و به او بگویی ورزشگاه ما را تائید کند یا نکند. ایرانیان ملتی با قدمت و ثروت زیاد هستند و حق شان نیست که ورزشگاه این چنینی داشته باشند.

سرمربی تیم استقلال با بیان اینکه برخی ها صحبت هایی را مطرح می کنند و سپس برای عذرخواهی کردن پیش می آیند، خاطرنشان کرد: ما به جای اینکه به فکر حل مشکل باشیم دنبال حاشیه ها هستیم. به نظرتان چرا کره و ژاپن به صورت مداوم راهی جام جهانی می شوند اما ما به صورت مقطعی به جام جهانی می رویم؟ بهتر است برویم مشکلات مان را در این زمینه حل کنیم.

قلعه نویی همچنین درباره اظهارات چندوقت اخیر علیپور و واعظ آشتیانی در خصوص خودش گفت: ابتدا باید بگویم که فوتبال ما پاک است. آنهایی هم که درباره من صحبت می کنند، می خواهند تیتر یک روزنامه ها شوند وگرنه اگر صحبت خودشان باشد در صفحه ۶ و ۷ روزنامه چاپ می شود. یک بار سردار ملاحی مدیرعامل وقت ابومسلم با من تماس گرفت و اعلام کرد که می خواهد از طرف تیم ابومسلم و هواداران مشهدی از من و رفتار پهلوانی ام تشکر کند. یک بار هم آقای آجورلو از استقلال تهران و استقلال اهواز که برادران شفیع زاده مدیرانش بودند بابت رفتار پهلوانی تشکر کرد.

وی افزود: آقای علیپور من آدم خوبی هستم و اگر شما درباره من صحبت کنید باید بگویم که خوشحالم که در هر ۲ باری که بحث فوتبال پاک بود خانواده استقلال و من در آن مسئله حضور داشتیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات