هفته هشتم لیگ برتر انگلیس

هفته هشتم رقابت های لیگ برتر انگلیس با توقف شاگردان برندان راجرز در خانه سفید و مشکی پوشان تین ساید آغاز شد.

به گزارش افکارنیوز ؛ در نخستین بازی از هفته هشتم لیگ برتر انگلیس، عصر امروز (شنبه) یک دیدار در ورزشگاه سنت جیمز پارک شهر نیوکاسل برگزار شد که طی آن راه پوشان این شهر، لیورپول را با تساوی ۲ بر ۲ متوقف کردند.

در این بازی که با ثبت دومین تساوی لیورپول در این فصل از رقابت های لیگ برتر همراه بود، یوهان کابایه در دقیقه ۲۳ گل نخست و پل دومه در دقیقه ۵۹ دومین گل نیوکاسل را به ثمر رساند و برای لیورپول هم در این بازی استیون جرارد در دقیقه ۴۲ از روی نقطه پنالتی و دانیل استوریج در دقیقه ۷۲ گلزنی کردند. شاگردان برندان راجرز در این دیدار در شرایطی تن به تساوی دادند و موقتا صدرجدول را از چنگ آرسنال درآورند که میزبان از دقیقه ۴۱ با اخراج ماپو یانگا امبیوا ۱۰ نفره به کارش ادامه داد.

هفته هشتم لیگ برتر انگلیس امشب با برگزاری ۷ دیدار پیگیری می شود که در مهم ترین آنها از ساعت ۱۷: ۳۰ به وقت تهران آرسنال صدرنشین میزبان نورویچ است، چلسی از کاردیف پذیرایی می کند و منچستریونایتد در اولدترافورد به مصاف ساوتهمپتون می رود. در آخرین بازی امشب نیز از ساعت ۲۰ منچسترسیتی به خانه تیم وستهام می رود.

در جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس، تیم های لیورپول با ۱۷ و آرسنال با ۱۶ امتیاز در رده های اول و دوم قرار دارند و چلسی با ۱۴ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به ساوتهمپتون سوم است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات