مربی پیشین ستاره جدید خط میانی رئال مادرید اعتراف کرد این بازیکن اسپانیایی ۳ سال پیش از بارسلونا پیشنهاد داشته اما به خاطر تفاوت زبان کاتالان با اسپانیولی قید پیوستن به آبی واناری ها را زده است.

به گزارش افکارنیوز ، سالوادور بورگس، سرمربی تیم اتلتیکو بنامیل، یکی از تیم های محلی ایالت آندلس اسپانیا که ایسکو در آن پتانسیل فوتبالی خود را به معرض نمایش گذاشت، اعلام کرد این بازیکن اسپانیایی در سال ۲۰۱۰ قید حضور در بارسلونا را زده است، چرا که خانواده این بازیکن حاضر نشدند او را مجاب کنند به کلاس زبان کاتالان برود تا بتواند با بارسایی ها ارتباط برقرار کند.

بورگس با ادعای اینکه ایسکو یکی از درخشان ترین ستاره های نسل جدید فوتبال اسپانیا است، اعتراف کرد که این بازیکن ۲۱ ساله در شرایطی به رئال مادرید پیوسته که بارسلونا یکی از تیم های مورد علاقه دوران کودکی و نوجوانی اش بوده است. وی اظهار داشت: ایسکو هرگز حرفی درباره رئال مادرید نمی زد. او از کودکی اش طرفدار مالاگا بود و در عین حال بین بارسلونا و رئال مادرید گرایش بیشتری به بارسا داشت اما او به بارسلونا نرفت چون خانواده اش نمی خواست وی را مجبور کند به کلاس زبان کاتالان برود.

سرمربی پیشین ایسکو ادامه داد: ایسکو هرگز از نظر قدرت بدنی بازیکنی قوی نبود اما حالا زیر فشاری سنگین، هر ۳ روز یک بار بازی می کند. او در حالی به رئال مادرید پیوست که به علت یک آسیب دیدگی در ناحیه قوزک به دنبال ضربه ای که در اردوی تیم ملی اسپانیا به پایش وارد شد، مدتی خانه نشنین شده بود و به نظرم تاوان نداشتن استراحت کافی در ماه گذاشته را داده است. به علاوه به نظر می رسد که رئال مادرید عجله دارد تا بازیکنان جدیدش هرچه سریع تر برای آن کاری انجام دهند که این اشتباه است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات