تیم ملی زیر ۱۷ سال ایران در اولین دیدار خود در مرحله گروهی مقابل آرژانتین به تساوی رسید.

به گزارش افکارنیوز ، تیم ملی زیر ۱۷ سال ایران در اولین دیدار خود در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۳ امارات از ساعت ۱۹ و ۳۰ به مصاف آرژانتین رفت.

ایران در نیمه اول هرچند از حریف خود برتر بود و با گل مصطفی هاشمی که با یک شوت از راه دور به ثمر رسید پیش افتاد اما در ادامه روی یک غافلگیری در دقیقه ۱۵ توسط سباستین دریوسی دروازه اش را باز شده دید در نهایت این نیمه با تساوی به پایان برسد. ایران حتی در این نیمه یک بار تیر دروازه آرژانتین را به لرزه در آورد.

در نیمه دوم آرژانتین بازی را بهتر شروع کرد و توانست چند حمله را روی دروازه ایران ترتیب دهد.

پس از گذشت ۲۰ دقیقه بازی به متعادل شد و شاگردان علی دوستی توانستند در این نیمه خود را پیدا کنند.

در دقیقه ۷۷ آرژانتین روی یک ضربه کرنر توانست با ضربه سر پاون تیر دروازه ایران را به لرزه در بیاورد.

در ادامه نیز بازی شرایط آرامی داشت تا دو تیم به کسب یک امتیاز از این بازی رضایت دهند. آرژانتین سخت ترین رقیب ایران در این گروه محسوب می شد که شاگردان دوستی توانستند یک امتیاز به دست بیاورند.
همچنین در دقیقه ۸۱ ژرمن فریرا بازیکن آرژانتین با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد.

ایران در این نیمه با ترکیب مهدی امینی، صادق محرمی، مصطفی هاشمی، سید مجید حسینی (کاپیتان) ، کمیل حق زاده، سعید عزت اللهی، امیر حسین کریمی، علی هزامی (۵۸ علی قلی زاده) ، محمد بازاج، امیرمحمد مظلوم و رضا جعفری (۸۲ سیدی) به میدان رفت.

با توجه به نتایج امشب تمام تیم های گروه پنجم یک امتیازی هستند. کانادا و اتریش به لطف گل زده بیشتر در رده اول و دوم و ایران و آرژانتین در رده سوم و چهارم قرار گرفتند تا همه چیز در این گروه به روزهای آینده موکول شود.

در دیدار اول این گروه کانادا و اتریش به تساوی ۲ بر ۲ رضایت دادند.

ایران در دومین بازی خود روز سه شنبه از ساعت ۱۶ و ۳۰ به مصاف کانادا می رود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات