به دلیل تفکیک نکردن والیبال ساحلی از سالنی؛

قرار بود رضا نائینی به عنوان مربی سکان هدایت تیم ملی والیبال ساحلی را بر عهده بگیرد که بنا به دلایلی این اتفاق نیافتاد.

به گزارش افکارنیوز ، رضا نائینی یکی از ساحلی بازان مطرح کشورمان محسوب می شود و قرار بود در مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی آسیا تیم ملی کشورمان را به عنوان مربی هدایت کند.

با توجه به آن رضا نائینی به عنوان بازیکن می خواهد در مسابقات لیگ برتر والیبال سالنی امسال شرکت کند از هدایت ساحلی بازان انصراف داد.

این اتفاق نتیجه تفکیک نکردن والیبال ساحلی از سالنی است سالهاست که فعالان در ورزش والیبال صحبت از عدم حضور ساحلی بازان در والیبال سالنی می زنند ولی در عمل هنوز هیچ اتفاقی نیافتاده است.

می گویند در والیبال ساحلی اسپانسر و باشگاه قدرتمندی وجود ندارد که یک ساحلی باز پس از عقد قرار داد بتواند بدون هیچ دغدغه مالی در این رشته به طور حرفه ای کار کند، تنها عاملی که تفکیک ساحلی از سالنی را به تاخیر می اندازد نبود حامی مالی قدرتمند است امیدواریم مجموعه فدراسیون والیبال و کمیته ساحلی فکری هم به حال این مساله کنند.

البته معتقدیم هر آنچه که اعضای کمیته ساحلی به مسئولان فدراسیون برنامه داده اند با اجرای آنها بدون چون و چرا موافقت شده است اما تا زمانی که وضعیت اسپانسرها در ساحی به این شکل باشد باید هر روز شاهد این مشکلات باشیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات