سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قطعا به رای کمیته انضباطی اعتراض خواهیم کرد.

به گزارش افکارنیوز ، سعید شیرینی در مورد احکام جدید کمیته انضباطی علیه پرسپولیس اظهار داشت: این رأی را به هیچ عنوان قبول نداریم چون تماشاگران ما هرگز به داور توهین نکردند تا با جریمه کسر امتیاز مواجه شوند.

وی افزود: هرچه فکر کردیم دلیلی قانونی برای کسر امتیاز از پرسپولیس پیدا نکردیم، شاید کمیته محترم انضباطی به دلیل توهین و فحاشی تماشاگران تبریزی در بازی تراکتور و فولاد خوزستان ما را با کسر جریمه مواجه کرده و شاید هم این رأی برای دلجویی از استقلالی ها باشد که یک امتیاز قبلاً جریمه شده اند. باز هم می گویم ما از این رأی چیزی متوجه نشدیم و قطعاً این رأی را قبول نداریم.

شیرینی تاکید کرد: ولی هر چه هست این رای هیچ دلیل قانونی ندارد چون تماشاگران ما کوچک ترین اهانتی به داور بازی با داماش نکردند و فقط هواداران داماش و پرسپولیس روی سکوها درگیری کوچکی پیدا کردند البته فراموش نشود که به مدافع با غیرت تیم ملی فوتبال کشورمان هم مثل بازی پرسپولیس و داماش در رشت چه بی احترامی هایی شد که قطعا جریمه آن کسر امتیاز برای پرسپولیس نیست.

وی با اشاره به محروم کردن دایی نیز گفت: این هم از آن رای ها است، عالم و آدم دیدند آقای مایلی کهن وسط بازی به سمت آقای دایی هجوم آورد و محروم کردن دایی هم باعث شگفتی فراوان است، البته رسم اسطوره کشی در این ورزش سابقه دیرینه دارد.

شیرینی در پایان تصریح کرد: به هیچ عنوان این احکام را قبول نداشته و اعتراض کتبی و رسمی خود را فردا تسلیم کمیته استیناف خواهیم کرد و هرگز کوتاه نمی آییم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات