به گزارش افکارنیوز ، پس از اتفاقاتی که در بازی تراکتور و فولاد افتاد پس از چند روز کمیته انضباطی یک امتیاز از تیم تراکتور کسر کردند. با مجید جلالی تماس گرفتیم تا نظرش را در این مورد بدانیم او که خیلی از این اتفاق عصبانی بود به خبرنگار سایت گل گفت: چنین چیزی اصلا قابل قبول نیست و من و تیم تراکتور نمی توانیم کسر امتیاز را بپذیریم. مگر می شود آن اشتباهات داوری برایت اتفاق بیفتد، بازیکن حریف به تیم ات توهین کند، به هواداران تیم توهین کند آن وقت از تو امتیاز هم کسر کنند. این دیگر واقعا یک چیز عجیب و غریب است.

جلالی که خیلی عصبانی بود در ادامه گفت: اینطور نفس کشیدن هم برای ما سخت است، اگر واقعا چنین چیزی اتفاق افتاد دوست دارم از این فوتبال بروم. من چطور چنین چیزی را بپذیریم در حالی که چنین چیزی عدالت نیست. من کاری به تیم های دیگر ندارم اما این حق و عدالت نیست که این اتفاق افتاده و باید رسیدگی شود.

جلالی در پایان گفت: ما اصلا چنین چیزی را نمی پذیریم و اعتراض می کنیم و من نمی دانم این رای براساس منطق و عدالت صادر شده است. من سرمربی تراکتور هستم و باید از حق تیم تراکتور و این همه هواداران پرشورش دفاع کنم و تا آخرین لحظه هم برای این مردم که از ما در استادیوم و همه جا حمایت می کنند دفاع می کنم چرا که آنها نه تنها توهین نکردند بلکه خودشان را کنترل کردند و از یک فاجعه هم جلوگیری کردند چرا که شاید این اتفاق در جای دیگر می افتاد به مراتب اتفاقات تلخ تری می افتاد اما هواداران ما خودداری کردند و بزرگ منشی خودشان را نشان دادند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات