نائب رئیس فدراسیون کشتی گفت: در صورت اتحاد جامعه کشتی، این رشته ورزشی باز هم موفق خواهد بود.

به گزارش افکارنیوز ، حسن رنگرز پس از انتخاب رسول خادم به عنوان سرپرست فدراسیون کشتی، اظهار داشت: در وهله اول باید به صالحی امیری تبریک بگویم. از اقدامات بسیار خوب وزارت ورزش و جوانان دادن عنوان سرپرستی به رسول خادم بوده است.

وی ادامه داد: خادم بی شک بسیاری از مطالبات و مشکلات کشتی را می تواند برطرف کند. او انتخاب اصلحی بود و از تمام جامعه بزرگ کشتی، رسانه ها و اهالی فن خواهش دارم تا تمام تلاش خود را برای حمایت از مجموعه جدید انجام بدهند.

نائب رئیس فدراسیون کشتی خاطرنشان کرد: بی شک در صورت اتحاد جامعه کشتی، این رشته ورزشی باز هم موفق خواهد بود. مدیریت در کشتی کار بسیاری سختی است و با توجه به چالش های موجود و تهدیدات بالقوه مدبریت در ورزش اول کشور کار بسیار سختی است. البته رسول خادم با توجه به ظرفیت هایی که در بخش اجرایی و مدیریتی دارد، قطعا می تواند کشتی را در شانش راهبری کند.

رنگرز گفت: به عنوان عضوی از خانواده کشتی خواستار حمایت همه جانبه از سوی خادم هستم. بی شک باید به وی فرصتی داده شود تا افکار اجرایی و عملیاتی اش را در این عرصه به عمل برساند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا شما در فدراسیون باقی خواهید ماند یا خیر؟ اضافه کرد: برای جواب دادن به این سوال تا کنون فکری نکرده ام.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات