مدیرعامل جدید باشگاه ذوب آهن در گفتگو با یک برنامه تلویزیونی استان این موضوع را نبش قبر کرده و به استناد آن مدعی است که باید قهرمانی آن سال را از استقلال بگیرند و به ذوب آهن بدهند.

بامداد یکشنبه یک گزارش ضبط شده از برنامه ورزشی گل در شبکه استانی اصفهان روی آنتن رفت که در نوع خودش بسیار شگفت انگیز بود.

دست اندرکاران این برنامه در راستای مصاحبه اخیر واعظ آشتیانی در مورد تطمیع احتمالی عیسی اندوی در بازی های پایانی لیگ هشتم، سراغ مدیرعامل ذوب آهن رفتند و از او در این مورد توضیح خواستند.

آذری که در آن زمان هم مدیریت ذوبی ها را بر عهده داشت، در گفتگو با دوربین گل گفت: « من هم همان زمان چیزهایی در مورد احتمال تبانی اندوی شنیدم، اما بازی ضعیف عیسی در اهواز را گذاشتم پای اینکه شاید او روز بد فوتبالی اش را می گذرانده است. »

وی در این مورد تاکید کرد: « این ابهام در مورد او همیشه وجود داشت، به خصوص زمانی که من به عنوان مدیرعامل استیل آذین منصوب شدم و می خواستم عیسی را به این تیم بیاورم. در آن زمان فدراسیون فوتبال و ستاد منشور اخلاقی اجازه این انتقال را به ما نداد و گفت عیسی به خاطر همان بازی مورد دارد و باید به پرونده اش در این نهاد رسیدگی شود! »

آذری همچنین گفت: « به هر حال اگر عزمی برای رسیدگی دقیق به این موضوع وجود داشته باشد، ما هم به عنوان مدیریت باشگاه پیگیر حقوق مان خواهیم شد، چون احساس می کنیم جای یک قهرمانی لیگ برتر در کلکسیون ذوب خالی است. »

در ادامه این برنامه واعظ آشتیانی هم روی خط آمد و گفت که مساله تطمیع اندوی را در حد" حرف" شنیده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات