از شب گذشته هزار پیامک از هواداران دریافت کرده ام

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: اگر تا امروز رای کمیته انضباطی شکسته نشود و بازیکن فولاد خوزستان (پریرا) از لیگ فوتبال ایران اخراج نشود استعفایم را به هیئت مدیره باشگاه تقدیم می کنم.

به گزارش افکارنیوز ، حمید زینی زاده درباره رای کمیته انضباطی مبنی بر کسر یک امتیاز از تیم تراکتورسازی تبریز به دلیل تخلف تماشاگرانش در دیدار مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: از رای کمیته انضباطی شوکه نشدیم، چرا که انتظار صدور این رای را داشتیم. متاسفانه مسئولان کمیته انضباطی بدون شنیدن صحبت های ما برای خودشان حکم صادر کردند.

وی افزود: امروز (دوشنبه) اعتراض رسمی خود را با استناد به مسائل حقوقی به کمیته های دیگر از جمله کمیته استیناف ارسال می کنیم. صدور رای بدون شنیدن و بررسی دفاعیات ما غیرقانونی است و آنها باید حرف های ما را می شنیدند. متاسفانه مسئولان کمیته انضباطی بدون اینکه صحبت های ما را بشنوند شبانه برای خودشان رای صادر کرده اند. احتمال می رود با توجه به اینکه رای شبانه صادر شده است حتی برخی از اعضای کمیته انضباطی این حکم را امضا نکرده اند.

مدیرعامل تراکتورسازی تبریز اضافه کرد: اگر تا امروز این رای شکسته نشود و بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان (پریرا) از لیگ فوتبال ایران اخراج نشود، استعفایم را به هیئت مدیره باشگاه تقدیم می کنم تا از حق هواداران تراکتورسازی تبریز دفاع کرده باشم.

زینی زاده تصریح کرد: اگر فوتبال به همین شکل اداره شود دیگر در آن فعالیت نخواهم کرد. قرار نیست هزینه کنیم تا برای مردم اضطراب و تشویش ایجاد کنیم. مردم پس از تماشای فوتبال باید روحیه و شادابی کسب کنند. اگر قرار باشد هواداری ۹۰ دقیقه فوتبال را با اضطراب تماشا و سپس یک هفته دیگر نیز اضطراب و تشویش را همراه خود داشته باشد، چه فایده ای خواهد داشت؟

وی با بیان اینکه به نظر می رسد چون از تیم های استقلال و داماش گیلان یک امتیاز کسر کرده بودند، کمیته انضباطی خواسته به نوعی از تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی هم امتیاز کسر کند، گفت: تیم های استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز هوادار دارند و ما جوابگوی مردم هستیم. ما مانند برخی ادارات نیستیم که به کسی جواب ندهیم.

مدیرعامل تراکتورسازی تبریز ادامه داد: باور کنید پس از اعلام حکم کمیته انضباطی هزار پیامک از هواداران تراکتورسازی دریافت کرده ام. آنها می گفتند زمانی که رای کمیته انضباطی را شنیدند، گریه کردند و حتی شام هم نخوردند! این مسئله باعث نگرانی است.

زینی زاده در پایان در خصوص کناره گیری تراکتورسازی تبریز از لیگ برتر عنوان کرد: پیشنهادم را به هیئت مدیره داده ام تا آنها در این مورد تصمیم بگیرند. اگر پول های خود را برای بازی های دوستانه در خارج از کشور هزینه کنیم، مردم بیشتر لذت می برند تا اینکه ۳۰ بازی در لیگ برتر و جام حذفی انجام دهیم و مردم اضطراب و تشویش داشته باشند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات