اعضای هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک و مسئولان وزارت ورزش برای واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی به توافق رسیدند.

به گزارش افکارنیوز ، جلسه مشترک اعضای هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک با صالحی امیری سرپرست وزارت ورزش و جوانان صبح امروز در دفتر صالحی برگزار شد.

بهرام افشار زاده دبیر کل کمیته ملی المپیک در خصوص این جلسه گفت: گزارش کاملی از فعالیت های کمیته از سال ۸۷ تاکنون ارائه شد، از بازی های آسیایی، المپیک، داخل سالن و کشورهای اسلامی گزارشی دادند، صالحی امیری نیز رعایت اخلاق در ورزش را مهمترین موضوع اعلام کرد. هم این توجه به بودجه خودکفایی فدراسیون ها و عدم دخالت دیگران در ورزش از مسائلی بود که مطرح شد.

دبیر کل کمیته ملی المپیک در ادامه گفت: اعضای هیئت اجرایی صحبت های خود را گفتند، درباره حفظ کرسی ها و تشکل شورای عالی ورزش صحبت شد و قرار شد در مورد مسائل مربوط به بودجه هماهنگی با کمیته صورت بگیرد. من و نصرالله سجادی مامور شدیم تا در خصوص ستاد اجرایی و کمیته تدارکاتی پیگیری های لازم را انجام دهیم. صالحی معاونان خود را در این جلسه معرفی کرد و قرار است تقدیم تدارکاتی از فدراسیون ها گرفته شود. ثبات، انسجام و تداوم از موضوعاتی بود که سرپرست وزارت ورزش روی آن تاکید داشت.

دبیر کل کمیته ملی المپیک در خصوص صحبت درباره واگذاری سرخابی ها به بخش خصوصی عنوان کرد: در مورد تاسیسات ورزش در این جلسه صحبت شد که با اولویت اشخاص و ارگان ها واگذار شود، برای رضایت ورزش باشگاه داری سخت است با توجه به هزینه های سنگین و دخالت هایی که مجبور است وزارت در فدراسیون فوتبال داشته باشد قرار شد این دو باشگاه برابر مقررات واگذار شود و در اختیار عموم قرار بگیرد.

افشار زاده در پایان درباره کاندیداتوری اش به عنوان دبیر کل اعلام کرد: هنوز تصمیم گیری نکرده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات