مدیرعامل استقلال به شدت از دست بازیکنان تیمش به خصوص ستاره های میلیاردی شکار بود و ۲ امتیاز از کف رفته را ارزشمند می دانست. او در مصاحبه دیروزش با تسنیم به خوبی از قلعه نویی هم حمایت کرد تا شایعات اخیر مربوط به مراسم عروسی پسر حاجیلو را از ذهن مخاطبان خود پا کند

به گزارش افکارنیوز ، مدیرعامل استقلال به شدت از دست بازیکنان تیمش به خصوص ستاره های میلیاردی شاکی بود و ۲ امتیاز از کف رفته را ارزشمند می دانست. او در مصاحبه دیروزش با تسنیم به خوبی از قلعه نویی هم حمایت کرد تا شایعات اخیر مربوط به مراسم عروسی پسر حاجیلو را از ذهن مخاطبان خود پا کند

از بازی استقلال مقابل نفت تهران آغاز کنیم. چرا استقلال پیروزی را در دقایق آخر با تساوی عوض کرد؟

- این هم از اتفاقات فوتبالی است و هر چند وقت یک بار دیده می شود که توپ به جایی زده می شود که بدترین نقطه ممکن است. بازیکنان ما باید حرفه ای تر فکر کنند و نباید اجازه زدن چنین شوت هایی را به حریفان بدهند. این توپ ها به جایی می رود که کسی باورش نمی شود. نباید اجازه دهیم از هر طرف بازیکنان حریف به سمت دروازه ما شوت بزنند.

از بازیکنان راضی هستید؟

- از بعضی بازیکنان گله دارم چون چهار پاس سالم به همدیگر ندادند. در صحنه گل تیم نفت، مهدی نظری می توانست توپ را به سمت راست پاس دهد چرا که در آن سمت اولین کسی که به توپ می رسید فرهاد مجیدی بود ولی او توپ را به جایی برد که ۳ مدافع تیم نفت در آنجا حضور داشتند. نباید بگوییم در این دیدار بدشانس بودیم. ما از بی دقتی بازیکنان گل خوردیم. بازیکنی که به استقلال می آید باید توانایی داشته باشد که از ۶ قدم شوت بزند.

به نظر خیلی ناراحت می رسید؟

- چرا نباید باشم؟ خوب بازی کردیم ولی برای استقلال بد است که در ۴ دقیقه پایانی گل بخورد. بازیکنان تیم نفت در آن دقایق به بازی سرعت می دادند که به گل برسند ولی نمی دانم بازیکنان ما به چه دلیل بازی سرعتی انجام می دادند و با چه کسی کورس گذاشته بودند! در صورتی که باید در آن دقایق با پاسکاری حفظ توپ می کردیم. از بازیکنان گله دارم چون ۴ پاس سالم ندادند. این برای نخستین بار است که این صحبت ها را انجام می دهم.

خبر دارید امیر قلعه نویی هم پس از پایان بازی از عملکرد برخی از بازیکنان ناراحت بود؟

- وقتی ۷،۸ بازیکن ملی پوش داشته باشی ولی بازیکن نتواند حفظ توپ کند معلوم است مربی ناراحت می شود. خواهش می کنم بازیکنان از پول صحبت نکنند. اگر بازی را آنالیز کنید متوجه می شوید کسانی که کمتر پول گرفته اند عملکرد بهتری داشتند. احساس می کنم بازیکنان به این شرایط عادتت کرده اند. اگر تاکنون حرفی نمی زده ام به دلیل حضور استقلال در آسیا بود و می گفتم اشکالی ندارد و اجازه دهید بازیکنان همه کاسه کوزه ها را سر من خالی کنند ولی هواداران بدانند در این فصل به بازیکنان کم پول نداده ایم. اگر لازم شد لیست بازیکنانی که به آنها پول داده ایم را در سایت باشگاه قرار می دهیم تا مشخص شود چه کسی پول گرفته است. تنها ۳،۴ بازیکن به اضافه کادر فنی پولی دریافت نکرده اند. بازیکنان با این بهانه ها به هیچ جا نمی رسند. این همه زحمت کشیده می شود ولی به دلیل سهل انگاری ۲ امتیاز از دست دادیم. بازیکنان باید حرفه ای تر باشند.

با این روند به قهرمانی در لیگ امیدوار هستید؟

- چرا نباشیم؟ ما از بازی با نفت تهران صحبت کردیم. ۳ بازی عقب افتاده داریم که اگر آنها را با پیروزی پشت سر بگذاریم به رده دوم جدول می رسیم.

در نیم فصل به فکر تقویت تیم هستید؟

- بستگی به درخواست سرمربی دارد و اگر قلعه نویی احتیاج به بازیکن داشته باشد حتما این کار را خواهیم کرد.

در این چند روز صحبت از خرید بازیکنانی چون کریم انصاری فرد و حسین کعبی و کنار گذاشتن بازیکنانی چون علیرضا نیکبخت واحدی و آرش برهانی می شود. با بازیکنی صحبت کرده اید؟

- با هیچ بازیکنی صحبت نکرده ایم. قلعه نویی لیست بازیکنان جدید و لیست بازیکنان مازاد را نداده است. هر وقت او لیستش را به باشگاه دهد ما اقدامات را انجام می دهیم. تنها چیزی که با قلعه نویی صحبت کردیم جذب مدافع راست و هافبک بازیساز خارجی بود که برای این کار اقدام کرده ایم.

در بازی با نفت هواداران استقلال علیه علی دایی شعار سر دادندکه با واکنش سرمربی پرسپولیس روبرو شد و دایی اعلام کرد لیدرهای استقلال خط گرفته بودند، چرا؟

- مگر چه چیزی علیه دایی گفته اند؟ !

آنها دایی را به رییس مافیا بودن متهم کردند، نظرتان چیست؟

- علی دایی برای فوتبال ما زحمت کشیده و برای او احترام قائل هستیم. نه من و نه امیر قلعه نویی به این کار راضی نیستیم و قطعا در این زمینه پیگیری خواهیم کردتا با آنها برخورد کنیم. این مسئله را بررسی می کنیم که موضوع چه بوده است. آن هوادارانی که به من و امیر قلعه نویی احترام می گذارند بدانند این کار درست نبود اما این را هم یادمان نرود که هفته ها به قله نویی توهین شد ولی هیچ کدام از اعضایی باشگاه استقلال اینچنین واکنش نشان ندادند و چنین صحبت هایی را مطرح نکردند. انتظار ما از هواداران پرسپولیس این است که آنها هم حرمت قلعه نویی را حفظ کنند.

برای آشتی دادن امیرحسین صادقی، سیاوش اکبرپور و مهدی رحمتی اقدامی انجام داده اید؟

- مربی باهوشی به نام امیر قلعه نویی داریم که از عهده این کارها بر می آید. با این وجود نه نیاز به ورود من است و نه نیاز به ورود قلعه نویی چون بازیکنان خودشان این مسئله را حل می کنند. آرام آرام کارهای خود را پیش می بریم و به قول قلعه نویی از بازی روز جمعه مقابل فولاد خوزستان استارت قهرمانی را می زنیم.

پرسپولیس هم با نتایجی که گرفته خودش را به دوم جدول رسانده است. به نظرتان این تیم مدعی قهرمانی لیگ خواهد بود؟

- دوست داریم رقابت نزدیکی با تیم پرسپولیس داشته باشیم. پرسپولیس چند سالی در کورس قهرمانی حضور نداشت و خوشحالیم با علی دایی نتایج خوبی گرفته است. امیدوارم رقابت استقلال و پرسپولیس داغ شود و این رقابت به سود تیم ملی خواهد بود. با این وجود جام قهرمانی لیگ برای استقلال است. مطمئنم هر دو جام در تهران می ماند که یکی برای ما و دیگری برای پرسپولیس خواهد بود.

متوجه شدید گوران لاوره از نیمکت نشینی در استقلال ناراحت بود و با عصبانیت پیراهن خود را به زمین کوبید؟

- ما در استقلال از این شوخی ها نداریم و یک شیر به نام امیر قلعه نویی در تیم حضور دارد که با این مسائل برخورد می کند.

این روزها بحث های داوری باز هم زیاد شده و تیم تراکتورسازی قصد انصراف از بازی های لیگ را دارد و پرسپولیس هم به عملکرد داوران معترض است. موضوع چیست؟

- به نظرم بحث داوری بیش از حد داغ شده و خیلی از داوران شایسته ما در این مسئله آسیب دیده اند. در این فوتبال موارد زیادی اتفاق می افتد و شما دیده ایدکه در همین فصل ۶،۷ پنالتی ما گرفته نشد. دوستان مقداری باید خویشتن داری کنند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات