شانس قهرمانی پرسپولیس از همه بیشتر است

با توجه به دیدارهای دو هفته پایانی لیگ برتر به نظر می رسد بخت تیم پرسپولیس از تمامی مدعیان برای صدرنشینی در نیم فصل بیشتر است. البته در فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست، هر چند صدرنشینی در نیم فصل ارزش زیادی ندارد ولی فراموش نکنیم که تیم پرسپولیسی ها سالها حسرت صدرنشینی حتی در نیم فصل را دارند

به گزارش افکارنیوز ، تیم فوتبال پرسپولیس در ۱۳ هفته گذشته با کسب ۲۴ امتیاز نتایج خوبی گرفته است و در حال حاضر در مکان دوم جدو لیگ جای دارد، البته باید منتظر رای کمیته استیناف در مورد کسر یک امتیاز ماند.

تیم پرسپولیس در هفته چهاردهم در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم بحران زده راه آهن می رود و در هفته پانزدهم با تیم استقلال خوزستان در تهران بازی دارد، در صورت برتری سرخپوشان تهران در هر دو بازی به برتری برسند ۳۰ امتیازی می شوند و در صورت تایید رای کمیته استیناف در مورد کسر یک امتیاز، جمع امتیاز پرسپولیس به عدد ۲۹ می رسد.

جالب این که سرخپوشان پایتخت در این فصل هشت بازی در آزادی به میدان رفته اند که در ۷ بازی میزبان و در بازی مقابل استقلال میهمان بوده اند. پرسپولیسی ها هر ۷ بازی خانگی را با برد پشت سر گذاشته اند و با کسب ۲۱ امتیاز بهترین عملکرد خانگی را در بین تیم های لیگ برتر این فصل ثبت کرده اند. پرسپولیس در خانه ۱۱ گل زده و فقط یک گل دریافت کرده است.

تیم فولاد خوزستان صدرنشین فعلی لیگ برتر در هفته چهاردهم جمعه این هفته یک دیدار سنگین و سخت مقابل استقلال تهران دارد و در هفته پایانی به مصاف تیم گسترش فولاد تبریز می رود.

تیم سپاهان دیگر مدعی لیگ برتر در هفته چهاردهم میزبان تیم ملوان است و در هفته آخر در تهران میهمان تیم سخت کوش نفت تهران است.

تیم تراکتورسازی تبریز یکی دگر از مدعیان در هفته چهاردهم در اهواز با تیم استقلال خوزستان مصاف دارد و در هفته پایانی در دیداری حیاتی با تیم استقلال تهران دیدار دارد.

تیم استقلال تهران مدافع عنوان قهرمانی که ۳ دیدار عقب افتاده با تیمهای ملوان، سایپا و مس دارد در هفته های چهاردهم و ۱۵ با تیمهای بال نشین فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز بازی دارد.

با توجه به دیدارهای دو هفته پایانی لیگ برتر به نظر می رسد بخت تیم پرسپولیس از تمامی مدعیان برای صدرنشینی در نیم فصل بیشتر است.

تیم پرسپولیس در سال جاری در یارگیری بهتر از سایر تیمها عمل کرده است، عالیشاه و صادقیان دو بازیکن سرعتی و آینده دار این تیم هستند که حتی نامشان در فهرست کی روش قرار دارد و به نظر می رسد در اردوهای بعدی تیم ملی از این دو بازیکن دعوت به عمل بیاید.

سرخپوشان تهرانی نسبت به سال های اخیر به نتایج خوبی دست یافته و انصافا این تیم به همراه تیمهای فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز زیبا و روان بازی می کند و اگر به حاشیه نرود یکی از مدعیان جدی قهرمانی لیگ برتر در این فصل به شمار می رود.


جایگاه تیم پرسپولیس در فصل جاری با جایگاه این تیم در سالهای گذشته قابل قیاس نیست و نگاهی به سال های گذشته نشان می دهد که امسال این تیم شروع خوبی داشته است.

به هر حال پرسپولیس مدعی اول قهرمانی برای صدرنشینی در نیم فصل است. البته در فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست، هر چند صدرنشینی در نیم فصل ارزش زیادی ندارد ولی فراموش نکنیم که تیم پرسپولیسی ها سالها حسرت صدرنشینی حتی در نیم فصل را دارند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات