امیدوارم خوب نتیجه بگیریم تا در چشم کی روش باشم

هافبک چپ پای ذوب آهن تاکید کرد که بحث حضورش در پرسپولیس فعلاً در حد حرف است و آینده فوتبالی اش بستگی به مذاکرات مسئولان ۲ باشگاه پرسپولیس و ذوب آهن دارد.

به گزارش افکارنیوز ، قاسم حدادی فر در خصوص شایعه حضورش در پرسپولیس گفت: راستش را بخواهید این موضوع هنوز به صورت جدی مطرح نیست و اطلاعات من نیز در حد همین خبرهایی است که در رسانه ها مطرح می شود. من تا پایان فصل جاری با ذوب آهن قرارداد دارم و اگر هم قرار است در نیم فصل از این تیم جدا شوم باید با رضایت باشگاه باشد. الان باید بگویم که بحث حضورم در پرسپولیس فقط در حد یک خبر است و باید تا نیم فصل صبر کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که اگر شرایط حضورش در پرسپولیس در پایان نیم فصل اول فراهم نشد، آیا در پایان فصل راهی این تیم خواهد شد، تاکید کرد: باور کنید خودم هم نمی دانم چه تصمیمی خواهم گرفت و هیچکس از آینده خبر ندارد. در مورد رفتن من به پرسپولیس هنوز چیزی معلوم نیست و ظاهراً قرار است که مسئولان ۲ باشگاه با یکدیگر در این خصوص صحبت کنند. از طرفی بحث رضایت سرمربی هم در میان است و حالا باید دید شرایط در آینده چگونه خواهد بود.

حدادی فر در ادامه حرف هایش در خصوص اینکه چرا ذوب آهن خوب نتیجه نمی گیرد و آیا می توان لوکا بوناچیچ را مقصر دانست، گفت: نمی توان بوناچیچ را مقصر دانست، چون او زحمت خودش را می کشد. لوکا از نظر تمرین دادن و مسائل تاکتیکی کم نمی گذارد و فکر می کنم ما بازیکنان باید تلاش مان را بیشتر کنیم. در همین بازی با صبا یک نیمه بد بودیم ولی در یک نیمه ۵ موقعیت جدی را از دست دادیم. امیدوارم در آینده ناکامی ‎های اخیر را جبران کنیم.

هافبک تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در پاسخ به این سوال که «قبول دارید نتایج ضعیف ذوب آهن باعث شد تا فرصت حضور در تیم ملی را هم از دست بدهید؟ » ، افزود: بله همین طور است و نتایج ضعیف ما طبیعتاً روی دیدگاهی که به بازیکنان وجود دارد اثر می گذارد. این موضوع باعث شد تا تیم ملی را از دست بدهم ولی امیدوارم ذوب آهن در بازی های آینده خوب نتیجه بگیرد تا من هم در چشم کی روش باشم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات