منبع آگاه و فعال در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که نخواست نامش فاش بشود اعلام کرد که آرای صادره از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال علیه باشگاه پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز هرگز قابل بازگشت نخواهد بود و این باشگاه ها نیز به سرنوشت تیم های داماش، ملوان و استقلال دچار می شوند…

به گزارش افکارنیوز ، به دنبال آرایی که کمیته انضباطی علیه برخی تیم ها و مربیان داد که این احکام بیشتر دامن باشگاه پرسپولیس را گرفت مسئولان این باشگاه در صدد بازگرداندن حکم محرومیت خود هستند. باشگاه پرسپولیس پیرامون آرای صادره قصد دارد شکوائیه ای را کمیته استیناف ارسال کند در همین راستا گفته شده ظرف ۲۴ ساعت آینده با حضور مسئولان باشگاه و رویانیان جلسه فوق العاده ای پیرامون موضوعات به وجود آمده تشکیل دهند تا درنهایت درخواست بازگشت یک امتیاز به فدراسیون فوتبال ارسال گردد.

اما یک منبع آگاه در فدراسیون فوتبال و فعال در کمیته انضباطی درباره اینکه آیا تلاش باشگاه پرسپولیس برای بازگرداندن یک امتیاز نتیجه خواهد داد به قدس آنلاین گفت: «حکم کمیته انضباطی بدون شک قابل بازگشت نیست و همان طور که احکام تیم های داماش، ملوان و استقلال بازنگشت. کسرامتیاز از تیم های پرسپولیس و فولاد نیز قابل بازگشت نخواهد بود حتی اگر این تیم ها از لیگ کناره گیری کنند. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات