این فصل یک ریال هم از پرسپولیس نگرفته ام

محمدرضا خانزاده مدافع پرسپولیس برای ماندن در این تیم شرایط مبهمی دارد و این در حالی است که بحث حضور او در ذوب آهن شنیده می شود.

به گزارش افکارنیوز ، پرسپولیسی ها قصد جذب محسن مسلمان هافبک چپ پای ذوب آهن را دارند و از خانزاده به عنوان یکی از بازیکنانی نام برده می شود که مسولان پرسپولیس حاضرند او را به ذوب آهن بدهند. این بازیکن در گفت وگو با خبرگزاری تسنیم در مورد بحث حضورش در ذوب آهن گفت: واقعیت این است که اطلاعات من نیز در حد خبرهایی است که در روزنامه ها و سایت ها منتشر می شود. تا این لحظه هیچ یک از مسئولان ذوب آهن در این خصوص با من تماسی نداشته اند و نمی دانم این موضوع تا چه حد صحت دارد.

خانزاده در پاسخ به این سوال آیا دوباره در نیم فصل دوم برای پرسپولیس بازی خواهد کرد یا خیر افزود: تکلیف ماندن یا جدایی من هنوز مشخص نیست و باید تا پایان نیم فصل صبر کنم. فکر می کنم در این زمینه باید مسئولان پرسپولیس و کادرفنی تصمیم بگیرند و البته من هم حرف هایم را خواهم زد. فعلا که فقط به پرسپولیس فکر می کنم و نمی خواهم تمرکزم به هم بریزد.

خانزاده ظاهرا با مشکلات مالی مواجه است و در تمرین روز یکشنبه در این خصوص با علی دایی صحبت کرد. او تاکید کرد: من یک ریال هم از پرسپولیس در این فصل نگرفته ام و مبلغی هم بابت فصل گذشته طلبکار هستم. مشکلات مالی باعث شد تا با علی دایی صحبت کنم و از او خواستم که این موضوع را با مسئولان باشگاه در میان بگذارد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات