نایب رئیس شورای شهر شیراز:

نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: به جای آن که از فردسی پور برنجیم باید با پیمانکاری که باعث تمسخر ورزش شیراز شد، برخورد می کردیم.

 به گزارش افکارنیوز ، محمود رضا طالبان امشب در دهمین جلسه علنی شورای اسلامی این شهر اظهار داشت: انتخابات هیئت فوتبال شیراز و موضوع رنگ آمیزی چمن حافظیه دو موضوع ناخوشایند بود که سال گذشته اسباب تمسخر فوتبال شیراز در رسانه ها و برنامه ۹۰ را فراهم آورد.

وی افزود: در آن زمان که فردوسی پور مجری برنامه ۹۰ مسئله رنگ آمیزی را طرح کرد اگرچه ناخواسته جمله ای را گفت که توهین آمیز تلقی شد و استاندار فارس نیز در آن ورود کرد اما بیش از آن که فردوسی پور در این قضیه مقصر باشد باید با آن پیمانکار که با عملکرد خود باعث شد این شهر به تمسخر گرفته شود، برخورد میکردیم.

از مردم بابت اهدای زمین ورزشگاه ۶ هزار نفری عذر می خواهیم

یک عضو دیگر شورا در این زمینه به اظهارنظر پرداخت و گفت: با این سخنانی که مدیرکل ورزش و جوانان فارس مطرح کردند مشخص نشد که آیا مشکلات ورزش این استان را باید دخانیات یا اداره غله یا ورزش و جوانان حل کند.

سیدمحسن معین افزود: جالب است که آقای کمانه خود نیز به صف منتقدان اداره ورزش و جوانان پیوسته و صادقانه مشکلات آن را طرح می کند اما باید بداند که اگر در مورد ورزشگاه میانرود و ۶ هزار نفری وزارت ورزش مسئول است، خود ایشان نماینده آن وزارت خانه در این استان است.

وی ادامه داد: مدیر ارشد ورزش و جوانان فارس بحث مشکلات مالی را بیان کردند اما سئوال اینجا است که اگر مشکل مالی در کل کشور وجود دارد، چرا ورزشگاه ۵۰ هزار نفری اصفهان و اهواز در مراحل نهایی خود قرار دارد و در فارس هنوز بیان می شود که اگر ۱۵ میلیارد اعتبار تامین شود کار ادامه پیدا می کند.

معین تصریح کرد: درست است که بحث ورزشگاه میانرود در اختیار شرکت گسترش و توسعه ورزشگاه ها است اما جز مدیرکل ورزش و جوانان چه کسی باید این موارد را پیگیری کند.

وی خاطرنشان کرد: شهرداری شیراز با اینکه وظیفه نداشت زمین لازم را در اختیار این پروژه قرار داد.

معین بیان کرد: من به عنوان نماینده مردم شهر بیان می کنم که اگر بنا باشد کار با همین روال پیش برود و احداث ورزشگاه ۶ هزار نفری حسینی الهاشمی نیز ۲۰ تا ۳۰ سال طول بکشد ما از محضر خداوند و مردم عذرخواهی می کنیم که زمینی را که می شد برای فضای سبز یا موارد بهتر استفاده کرد به این پروژه اختصاص دادیم.

وی تصریح کرد: در این زمینه تنها موردی که مدیرکل ورزش و جوانان به حق عنوان می کند این است که کار در حوزه ورزشگاه باید فراتر از ایشان پیگیری شده و استاندار و نمایندگان نیز به میدان بیایند.

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری شورا ابراز داشت: عملکرد استاندار جدید فارس اکنون در بوته آزمایش قرار دارد که آیا با قدرت حق مردم فارس را می گیرد تا مجبور نباشیم برای یک ورزشگاه ۳۰ سال ضجه بزنیم و دست آخر ۱۰ برابر هزینه آن را صرف درمان اعتیاد و احداث اردوگاه کنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات