در اعتراض به حکم کمیته انضباطی؛

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با انتقاد از حکمی که به طور همزمان برای کسر امتیاز از تیم فوتبال این باشگاه و محرومیت علی دایی صادر شده است، گفت: به خاطر ظلمی که در حق پرسپولیس شده، ۴۸ ساعت پیش استعفایم را به هیات مدیره و مسئولان مربوطه دادم و تا زمانی که در این موضوع تعیین تکلیف نشود، به باشگاه نخواهم رفت.

به گزارش افکارنیوز ، محمد رویانیان با طرح این پرسش که" چرا باید حکم علی دایی در بازی صبا با پرسپولیس با چند هفته تاخیر و همزمان با حکم بازی پرسپولیس با داماش پرسپولیس اعلام شود" ؟ ، اظهار داشت: اگر کمیته انضباطی بعد از دیدار صبا و پرسپولیس حکم آن بازی را اعلام می کرد از اتفاقات برابر داماش پیشگیری می کرد چرا که وظیفه اینها پیشگیری کردن است. باید همان زمان اگر علی دایی تخلفی مرتکب شده بود حکم او را صادر می کردند نه اینکه بگذارند و با بازی داماش اعلام حکم کنند.

وی ادامه داد: هدف اینها این است که پرسپولیس را بمباران و ما را مجبور کنند که سکوت کنیم! شاید این یک حق السکوت است. سئوال من از آقایان کمیته انضباطی این است اگر هم علی دایی در بازی با داماش تخلف کرده، چرا از پرسپولیس امتیاز کسر کردند؟ چه معنی می دهد که حکم دو بازی را همزمان صادر کنند؟ شاید این آقایان به خاطر احکامی که برای سایر تیم ها صادر کرده اند تحت فشار هستند.

رویانیان تاکید کرد: کمیته انضباطی که به خاطر احکام سایر تیم ها تحت فشار است نباید یک حکم غلط دیگر صادر کند. اگر همان موقع بعد از بازی با صبا حکم دایی را صادر می کردند دیگر این اتفاقات رخ نمی داد.

وی افزود: بروند بررسی کنند هواداران داماش ابتدا به پرسپولیس توهین کردند. چرا با آنها برخورد نمی شود. همه حرف من این است که باید طبق قانون با همه برخورد کنند نه اینکه بخواهند پرسپولیس را ساکت کنند و با این رفتارها ما را بمباران کنند!

رویانیان در پایان تصریح کرد: من به اعضای هیات مدیره ۴۸ ساعت پیش استعفایم را اعلام و تاکید کردم تا زمانی که تکلیف این ماجرا مشخص نشود، به باشگاه نمی روم. الان هم منتظر تعیین تکلیف هیات مدیره هستم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات