پیروزرام؛ مدیرعامل پرسپولیس شمال:

پیروزرام مدیرعامل پرسپولیس شمال در خصوص تغییرنام تیم دسته یکی سایپای شمال گفت: تغییرنام" سایپا" به پرسپولیس به فوتبال پایه ی شمال کمک می کند.

به گزارش افکارنیوز ، پیروزرام، مدیرعامل پرسپولیس شمال در خصوص تغییرنام باشگاه" سایپای شمال" گفت: بر اساس تفاهم نامه ای که سایپای شمال با پرسپولیس تهران منعقد کرده بود بنا بر این بود که به فکر تغییرنام این باشگاه بپردازیم که در روزهای اخیر تفاهم نامه ای با رویانیان مدیرعامل پرسپولیس تهران بسته شده قرار بر این شده که نام" سایپا" به پرسپولیس تغییر پیدا کند و هم اکنون مراحل پایانی (ثبت) کار است که در حال پیگیری هستیم.

وی افزود: این تغییرنام در جهت توسعه فوتبال و مبادله و همکاری بیشتر دو باشگاه صورت پذیرفته است که امیدواریم تیم را با اقتدار از دسته یک به لیگ بالاتر برسانیم.

پیروزرام هدف از تغییرنام" سایپا" به" پرسپولیس" را توسعه فوتبال شمال برشمرد و تأکید کرد: هدف از تغییرنام همکاری بیشتر سایپا (شمال) با پرسپولیس توسعه ی فوتبال شمال با بهره گیری از تجارب فوتبال پرسپولیس به جذب دو سویه بازیکن، تقویت فوتبال پایه، ارائه سرمایه گذاری، موفقیت هر چه بیشتر تیم از اهداف مهم این تغییرنام خواهد بود.

مدیر عامل تیم پرسپولیس شمال به محتوای تغییر نام اشاره و افزود: با توجه به اسپانسری تیم پرسپولیس واستقرار در شمال ادغام صورت پذیرفته واز پرسپولیس تهران.

کلمه پرسپولیس شمال برداشته واز سایپای شمال" شمال" آن لغوشده و پرسپولیس شمال را تشکیل داده است که از این به بعد" پرسپولیس شمال" درمسابقات شرکت خواهد کرد.

پیروزام در پایان با ابراز امیدواری خاطرنشان کرد: امیدوارم همکاری با پرسپولیس منجر به توسعه فوتبال پایه شمال که زیر بنای تیم ملی در آتیه خواهد بود به تیم پرسپولیس شمال کمک کنند.

سبحانی مدیر عامل سایپای البرز نیز در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: سابقاً اسپانسر تیم سایپای شمال ما بودیم اما با انعقاد قرار داد با پرسپولیس دیگر ما اسپانسر این تیم هستیم و تغییر نام داده است.

از این جریان به اطلاع نیستم ولی با تغییر نام عملاً از حمایت باشگاه سایپا خارج شده است.
مدیر عامل سایپای البرز در پایان خاطرنشان کرد: این قرار داد به امضاء فدراسیون فوتبال، اداره کل ورزش و جوانان مازندران و بقیه مسئولان زیربط ورزشی رسیده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات