رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: مرا پیامکی تهدید می کنند، اما ما از تصمیم مان منصرف نمی شویم.

به گزاش افکارنیوز ، رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: مرا پیامکی تهدید می کنند، اما ما از تصمیم مان منصرف نمی شویم.

اسماعیل حسن زاده در مورد اتفاقات اخیر در فوتبال کشور گفت: از این به بعد طبق تصمیمی که در کمیته انضباطی گرفتیم هر مقام و اعضای تیم اعم از بازیکنان، مربیان درباره آرای تصمیم گرفته شده اظهار نظر کنند که در این روزها متاسفانه زیاد شده است، برخورد جدی خواهیم کرد.

وی افزود: حتی در شرایطی که الفاظی در شان فوتبال و کمیته انضباطی و اظهار نظرهای مختلف در رسانه ها گفته شود به شدت برخورد می کنیم و قطعا آقایان باید پاسخگوی حرفهایشان باشند.

وی در خصوص محرومیت و جرائم نقدی نیز گفت: مربیان طبق آیین نامه از این به بعد در کنفرانس های قبل و بعد از بازی ها تهمت و همدیگر را تخریب کنند و مواردی به جز مسائل فنی و تشویش اذهان عمومی که تا الان محرومیت و جریمه برایشان در نظر گرفته بودیم از این به بعد شدت برخورد ما بیشتر می شود. البته یک سری پرونده مانده که به زودی تکلیف آنها را روشن می کنیم.

وی خاطر نشان کرد: متاسفانه پیامک های تهدید آمیزی برای من آمده که اینها باعث نمی شود کمیته انضباطی از تصمیم های خود منصرف شوند. برای کمیته انضباطی استقلال و پرسپولیس و رنگ ها مهم نیستند بلکه کار خود را طبق قانون دنبال می کند.

رئیس کمیته انضباطی در مورد پرونده علی دایی و محمد مایلی کهن نیز گفت: اظهارات این دو مربی که بعد از بازی به شدت در رسانه ها به آن پرداخته شد قابل قبول نبود، این رای باید داده می شد و طبق آیین نامه از این به بعد در صورتی که این موضوع تکرار شود قطعا برخورد جدی تر خواهیم کرد. ما فعلا به این رای بسنده کردیم تا انشاالله دیگر شاهد این مسائل نباشیم البته شاید این رای کم بود توانستیم تصمیم های دیگری بگیریم و حتی تا ۸ جلسه محرومیت برای طرفین و جریمه نقدی بیشتر در نظر بگیریم اما این بار به این موضوع بسنده کردیم تا انشاالله تکرار نشد.

وی درباره دلیل کسر یک امتیاز از قرمزپوشان نیز گفت: متاسفانه الفاظی هواداران پرسپولیس به کار بردند که ما مجبور به این تصمیم شدیم. البته برخی ها موضع گرفتند که چون می خواهیم ازدل استقلالی ها در بیاورید این تصمیم را گرفتید که هیچ ربطی به یکدیگر ندارد چون برای ما فرقی ندارد، برای چه رنگی تصمیم بگیریم و باید این را بدانیم از الفاظ ها نباید توهین کنیم.

حسن زاده در پایان خاطر نشان کرد: همچنین به مجید جلالی نیز بابت مصاحبه هایش در چند روز اخیر تذکر دادیم و به ایشان گفتیم این مصاحبه ها در این فضا درست نیست و باید بیشتر دقت کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات