سرمربی میلان اعتراف کرد تیمش در بازی خانگی خود برابر بارسلونا حداقل همان کاری که حریف اخیر کاتالان ها در لالیگا انجام داد را تکرار و قهرمان اسپانیا را متوقف می کند.

به گزارش افکارنیوز ، امشب (سه شنبه) در دور سوم از دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، میلان میزبان بارسلونا خواهد بود و ماسیمیلیانو آلگری سرمربی نماینده ایتالیا معتقد است که مردانش می توانند کاری که اوساسونا شنبه این هفته با متوقف کردن بارسلونا در پامپلونا انجام داد را تکرار کنند.

آلگری با اشاره به آن بازی که بارسلونا در آن برابر میهمان خود با تساوی بدون گل متوقف شد، گفت: ما بدتر از اوساسونا نخواهیم بود و می توانیم بدون هیچ ترسی یک بازی خوب را به نمایش بگذاریم، چون این یک دیدار در مرحله حذفی نیست. پیروزی (۲ بر صفر) فصل گذشته ما در خانه برابر میلان نشان داد که می توانیم بارسلونا را شکست دهیم و حالا می خواهیم آن را تکرار کنیم.

آلگری افزود: ما نباید عقب بکشیم و در لاک دفاعی فرو برویم. به احتمال بسیار زیاد بارسلونا باز هم در اکثر دقایق بازی صاحب توپ خواهد بود اما با این حال ما تلاش خواهیم کرد کار تاکتیکی که سال گذشته انجام دادیم را تکرار کنیم و آن هم این است که هجومی بازی کنیم و فضاها را ببندیم.

میلان فصل گذشته در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی در خانه بارسلونا ۴ بر صفر باخت و حذف شد. آلگری با اشاره به آن بازی تصریح کرد: بارسلونا گزینه های بیشتری برای خط حمله اش در اختیار دارد، چون حالا علاوه بر مسی، ژاوی و اینیستا، نیمار هم به این تیم اضافه شده است و او سعی می کند که خودش را به پشت دفاع ما برساند.

با وجود مصدومیت اخیر ماریو بالوتلی، مهاجم میلان که رسانه های ایتالیایی اعلام کرده بودند به بازی امشب نمی رسد، آلگری احتمال حضور این بازیکن ملی پوش را در ترکیب تیمش رد نکرد هرچند آن را منوط به روی فرم آمدن وی تا زمان آغاز بازی دانست.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات