جلالی:

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: مجازاتی سنگین برای ما در نظر گرفته شده که از طریق مجاری قانونی آن را پیگیری خواهیم کرد.

به گزارش افکارنیوز ، مجید جلالی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: رایی که کمیته انضباطی صادر کرد برای ما بسیار ناراحت کننده و خیلی عجیب بود، آنهم در حالی که حق آشکار ما در بازی با فولاد از بین رفت. نه تنها حقوق تضییع شده ما بازنگشت بلکه تیم مان با مجازات هم روبه رو شد که به نظرم این تصمیم باورنکردنی است.

وی در ادامه افزود: با این حال از طریق مجاری قانونی حتماً این موضوع را پیگیری خواهیم کرد تا بتوانیم حق باشگاه مان را بگیریم. کسر امتیاز یک مجازات بسیار سنگین است و باید با دلایلی مشخص و تحقیق و بررسی کامل انجام شود.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی خاطرنشان کرد: معتقدم برای غلبه بر فضایی که در فوتبال وجود دارد باید قاطعیت نشان داد اما این قاطعیت باید همراه با عدالت باشد. اینکه وقتی همه دیدند حق تیم تراکتورسازی ضایع شده است آن وقت به جای رسیدگی به اعتراض مان یک مجازات دیگر هم برای ما در نظر گرفته می شود به نظرم کمی تردید آمیز است.

جلالی درباره تصمیم مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی برای کناره گیری این تیم از لیگ برتر و استعفاء تصریح کرد: شرایط بسیار آزار دهنده است و طبیعی است که ما ناچاریم باشیم طبق این شرایط تصمیمی بگیریم. وقتی حق تیم ما تا این اندازه آشکار تضییع می شود و دست مان به جایی نمی رسد طبیعی است که چنین اتفاقاتی رخ دهد. معتقدم این شرایط در آینده برای سایر تیم ها پیش خواهد آمد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در این باره که تیم های بالانشین جدول بیش از سایر تیم ها زیر ذره بین هستند، پاسخ داد: من درباره سایر تیم ها صحبت نمی کنم اما در مورد ما عملاً از راه های مختلف اجازه داده نمی شود به شرایط خوبی برسیم و ما توقع داریم با توجه به زحماتی که می کشیم همه چیز منصفانه باشد.

جلالی خاطرنشان کرد: با این حال با بازیکنان صحبت کردم و از آنها خواستم تا روحیه خود را حفظ کنند. ما تصور خود را بر این می گذاریم که در نهایت جایی پیدا خواهد شد تا حق را به حقدار برساند و به همین دلیل بازیکنان باید تلاش خود را انجام دهند، چرا که هنوز این باور را داریم که با تلاش می توانیم بهترین نتایج را کسب کنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات