متاسفانه مصدومیت خسرو حیدری شدید است، یکی از نزدیکان این بازیکن طی تماسی به تابناک ضمن اعلام این مطلب اظهار داشت: متاسفانه بازی این بازیکن مقابل بوریرام تایلند موجب تشدید مصدومیت خسرو حیدری این بازیکن خوب استقلال و تیم ملی شده است و به این زودیها به میادین فوتبال بر نمی گردد.

به گزارش افکارنیوز ، متاسفانه مصدومیت خسرو حیدری شدید است، یکی از نزدیکان این بازیکن طی تماسی به تابناک ضمن اعلام این مطلب اظهار داشت: متاسفانه بازی این بازیکن مقابل بوریرام تایلند موجب تشدید مصدومیت خسرو حیدری این بازیکن خوب استقلال و تیم ملی شده است و به این زودیها به میادین فوتبال بر نمی گردد.

خسرو حیدری به دلیل مصدومیت بازی تیم ملی و باشگاهی اش را از دست داد و خبر بد برای هواداران استقلال اینکه او این هفته هم جواز حضور در میدان را ندارد.

مصدومیت خسرو حیدری که منشاء آن بازی با تیم استقلال خوزستان بود و در همان بازی به دلیل برخورد با بازیکن حریف ناچار به ترک زمین شد و در بازی مقابل بوریرام تایلند تشدید شد، تاکنون نیز ادامه دارد و رفته رفته هم برای آبی پوشان و هم برای خود خسرو تبدیل به یک معضل می شود.

با تائید دکتر نوروزی معاونت ورزشی باشگاه استقلال، خسرو حیدری که غایب بزرگ این روزهای استقلال محسوب می شود و غیبت او نیز برای این تیم جبران ناپذیر است، قطعا بازی استقلال و فولاد را هم که یک بازی بسیار حساس و سرنوشت ساز برای استقلال در این فصل می تواند باشد را هم از دست داد و به این بازی نیز نخواهد.

متاسفانه بازی این بازیکن مقابل بوریرام تایلند موجب تشدید مصدومیت خسرو حیدری این بازیکن خوب استقلال و تیم ملی شده است و به این زودیها به میادین فوتبال بر نمی گردد.

دعوت بیت آشور به تیم ملی در ارتباط با مصدومیت شدید خسرو حیدری است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات