مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حکم اخیر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به ویژه در بخش کسر امتیاز، روح و روان اعضای تیم را خرد کرده است.

به گزارش افکارنیوز ، جواد منافی اظهار داشت: حکم اخیر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به ویژه در بخش کسر امتیاز، روح و روان اعضای تیم را خرد کرده است. این همه تلاش می کنیم، امتیاز می گیریم، آن وقت به این راحتی می خواهند آن را کسر کنند و عجیب اینکه چنین اتفاقی در آستانه بازی جام حذفی برای ما روی داده است که بازی بسیار مهمی است.

وی ادامه داد: به ما می گویند در همین فصل به شکل های دیگر مثل اشتباهات داوری از پرسپولیس امتیاز کسر شده و این مساله نباید تازگی داشته باشد ولی چطور می توان حساس نشد؟ ما امتیازات را از دهان شیر بیرون می کشیم. یک روز ۱۰ نفره می شویم، روز دیگر علیه ما پنالتی نادرست می گیرند و ما در این شرایط امتیاز می گیریم و آن را هم کسر می کنند. آن هم به خاطر دلایلی که درست نیست.

مربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: چرا فیلم بازی ها را نمی بینند تا متوجه شوند چه خبر است؟ در بازی با داماش چه کسی مشکل را شروع کرد. مگر ۹۰ دقیقه به بازیکن ما توهین نشد. واقعا تماشاگران ما در قبال آنچه روی داد و اتفاقاتی که در این مدت روی داد، چه کردند که مستحق چنین حکمی باشند؟ از سوی دیگر علی دایی را با حکم شدیدی روبرو کردند که منصفانه نیست. پس چطور است که دیگر مربیان برای برخوردهایی که دارند با هیچ واکنشی روبرو نمی شوند.

منافی تصریح کرد: همه چیز از بازی با صبا شروع شد. مگر علی دایی آن روز چه کرد؟ حتی از محوطه خودش خارج نشد. یک اعتراض ساده کرد. برای خیلی شدیدتر از آنها، حتی به کسی تذکر نداده اند. در ادامه دیدیم با علی دایی در همان بازی چه برخوردی شد و او هیچ واکنشی نشان نداد. این وسط چرا علی دایی باید با این حکم روبرو شود؟

منافی در ادامه گفت: فیلم بازی ها هست. بروند ببینند چه در بازی با صبا و چه در بازی با داماش چه شد؟ وقتی بازیکن و مربی می بینند این طور برخورد می شود باید چه احساسی داشته باشیم. ما الان یک بازی حساس در جام حذفی و ۲ دیدار مهم در لیگ برتر تا نیم فصل داریم. می توانیم قهرمان نیم فصل باشیم. چه می شود که درست در این مقطع این طور برخورد می کنند. هواداران پرسپولیس چه گناهی کرده اند که برای صدرنشینی تیمشان لحظه شماری می کنند.

مربی پرسپولیس در پایان با اشاره به شرایط زمین تختی گفت: یعنی فدراسیون، زمین تختی را نمی بیند که چه شرایطی دارد؟ !

وقتی ورزشگاه آزادی در همین شهر است، آیا ورزشگاه تختی با این شرایط زمین، باید مجوز برگزاری بازی بگیرد. از سوی دیگر یک روز داوری به ضرر ما اشتباه می کند. یک روز سرمربی را محروم می کنند، روز دیگر امتیاز کسر می شود. فکر می کنم بچه ها اینها را دیده و همه چیز را فهمیده اند. حالا همه ما مصمم تر شده ایم که در مقابل تمام این جریان ها بایستیم و قهرمان نیم فصل بشویم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات