همتی مطرح کرد؛

مسئول کمیته مشوقین استقلال گفت: «عده ای از هواداران استقلال که با پرسپولیسی ها درگیر شده بودند تهدید کردند که منتظر پاسخ تند ما باشید و به همین دلیل بود که بدترین توهین ها را به سرمربی پرسپولیس داشتند. »

به گزارش افکارنیوز ، از همان دقایق ابتدایی که هواداران استقلال در بازی جلوی نفت تهران علیه علی دایی شعار دادند و او را رئیس مافیا خطاب کردند.

مشخص بود که سرمربی پرسپولیس مقابل این توهین سکوت نمی کند و در ادامه صحبت های جنجالی خود به نکات جدیدی اشاره خواهد کرد. البته همینطور هم شد و علی دایی به همراه کمیته حقوقی باشگاه پرسپولیس واکنش تندی به شعار هواداران استقلال داشتند و حتی پا را فراتر گذاشته و مدعی شدند که افرادی که شعار دادند از جایی خط گرفته اند.

اما در این میان رامین همتی به عنوان مسئول کمیته مشوقین استقلال از بوقچی های این تیم دفاع کرد و مدعی شد: «وقتی چند تن از هواداران اقدام به سر دادن شعار علیه دایی کردند و توجهی به وساطت قلعه نویی برای پایان یافتن شعارها نشد، با افرادی که منشا سر دادن شعار بودند درگیر شده اند که حتی پای نیروی انتظامی نیز به جریان باز شده است. دایی چرا در اظهارنظرهای خود توجهی به این درگیری ها برای آرام شدن جو ورزشگاه ندارد. »

وی ادامه داد: «البته با خبر شدیم شعار علیه علی دایی از جایی به وجود آمد که در بازی تیم ملی مقابل تایلند، برخی از هواداران پرسپولیس علیه قلعه نویی شعار دادند و مدام در ورزشگاه فریاد می زدند" قلعه نویی یادت باشه، دایی سرورته" . همان لحظه عده ای از هواداران استقلال که با پرسپولیسی ها درگیر شده بودند تهدید کردند که منتظر پاسخ تند ما باشید و به همین دلیل بود که بدترین توهین ها را به سرمربی پرسپولیس داشتند. »

مسئول کمیته مشوقین استقلال در ادامه گفت: «شعارها به همین دلیل و به صورت کاملا خودجوش شکل گرفته و اگر هواداران پرسپولیس حرمت سرمربی استقلال را نگه می داشتند به هیچ عنوان توهینی به سرمربی آنها نمی شد. »

در این خصوص گفته می شود برخی بوقچی های استقلال به خاطر اظهارات تند دایی، قصد شکایت از سرمربی سرخپوشان را داشتند ولی پادرمیانی اعضای کمیته مشوقین و قلعه نویی سبب شد از این اقدام منصرف شوند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات